26 Nisan 2018 Perşembe

  • 4,083 TL
  • 4,971 TL
  • 174,21 TL
  • 107.401

Vahşi cinayetin davası ertelendi!

Vahşi cinayetin davası ertelendi!

Gölcük'te geçtiğimiz yıl vahşice öldürülen duyma ve konuşma engelli Hacer Çetindağ’ın cinayeti ile ilgili davanın duruşması 13 Temmuz 2017 tarihine ertelendi

18 Nisan 2017 Salı 15:38 Asayiş

Gölcük'te geçtiğimiz yıl Ekim ayında vahşice boğazı kesilerek öldürülen işitme ve konuşma engelli Hacer Çetindağ’ın cinayeti ile ilgili davanın yedinci duruşması Kocaeli 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görüldü. Duruşmaya tutuklu sanık Edal Kaya, tercüman Yasemin Öztürk, Hacer Çetindağ’ın kardeşi Cemalettin Deniz, Ankara Barosu Gelincik Merkezi Başkanı Avukat Aslı Koçak Arıhan ve sanık avukatı Ersun Künbi katıldı.

ÇOCUKLARIN VELAYETİ

Duruşmada söz alan sanık Erdal Kaya ''Ben bu aşamalarda üzerime atılı suçlama ve olayla ilgili olarak beyanda bulundum, o beyanlarımı tekrar ediyorum, maktulün eşi hakkındaki iddiaları, taraf aileler arasındaki çocukların velayeti ve bakımı konusundaki bir ihtilaftan kaynaklandığı düşüncesindeyim'' dedi. Şüpheli Selçuk Çetindağ hakkında mahkemeye hitaben düzenlenen iddianame ve soruşturma dosyasının dün itibari ile intikal ettiği dikkate alınarak, söz konusu dosyanın süresi içerisinde incelenmesi ile sonucuna göre iddianamenin kabulü halinde dosya ile birleştirip birleştirilmeyeceği hususunda bir karar verilmesini dikkate alan mahkeme heyeti duruşmayı 13 Temmuz 2017 tarihine ertelendi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Tüpraş’ta yine sonuç yok

Tüpraş’ta yine sonuç yok