29 Mayıs 2020 Cuma

'Beni aramayın' notu bırakıp kaybolan genç kız bulundu

'Beni aramayın' notu bırakıp kaybolan genç kız bulundu

Karamürsel’de yaşayan ailesinin yanına gelmek üzere İzmir'den yola çıkan ancak bir daha kendisinden haber alınamayan 19 yaşındaki üniversite öğrencisi Tuğba Nur U. bulundu

23 Ocak 2017 Pazartesi 13:34 Asayiş

Edinilen bilgilere göre geçen yıl Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü'nü kazanan Karamürselli Tuğba Nur U., üniversite eğitimi için İzmir Karşıyaka'da yaşayan halasının evine yerleşti. Genç kız, yarı yıl tatili için geçen cuma günü Karamürsel'e ailesinin yanına dönmek için otobüs bileti aldı. İddialara göre halası ve eniştesinin şehirlerarası otobüs terminaline bıraktığı Tuğba Nur U. Kocaeli'ye gitmeyince yakınları kendisini aramaya başladı. İzmir ve Kocaeli'deki yakınları, otobüs firmasının yetkilileriyle görüştüklerinde, Tuğba'nın otobüse hiç binmediğini öğrendi.

'BENİ ARAMAYIN' NOTU

Tuğba Nur U.'nun İzmir'de kaldığı evdeki odasında 'Beni aramayın, ben artık Tuğba değilim' yazılı olduğu öğrenilen bir not bulundu. Psikolojik sorunları olduğu öğrenilen üniversite öğrencisi genç kızın odasında bulunan alışveriş fişinden yola çıkılarak çadır, bot ve peruk gibi eşyalar aldığı anlaşıldı. Geçen cuma gününden beri adeta sırra kadem basan Tuğba Nur U.'nun bulunması için yakınları, polis ve jandarma ekiplerine başvurdu. Ailesi ve yakınları, üniversiteli genç kızın fotoğraflarını sosyal medyada paylaşarak görenlerden yardım istedi.

ALANYA'DA BULUNDU

19 yaşındaki genç kızdan iyi haber bugün geldi. İzmir'de sırra kadem basan Tuğba Nur, Antalya Alanya'da bulundu. Genç kızın ağabeyi sosyal medya hesabından, "Kardeşim Alanya tarafında bulunmuştur. Sağdır. İlginiz için teşekkür ederim" yazdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Birleşik Metal-İş yasağı tanımadı!

Birleşik Metal-İş yasağı tanımadı!