27 Şubat 2020 Perşembe

Genç adam uyuşturucudan ölmüştü: Failleri yakalandı

Genç adam uyuşturucudan ölmüştü: Failleri yakalandı

İzmit'te 2 yıl önce, aldığı uyuşturucu nedeniyle yaşamını yitiren Cihat Fidan'a (27) bu maddeyi sattığı belirlenen G.N., mahkemece tutuklandı

20 Ocak 2020 Pazartesi 16:43 Asayiş

Olay, 17 Ocak 2018'de, Çayırköy Mahallesi'nde meydana geldi. Arkadaşlarıyla birlikte eğlenen Cihat Fidan, bir anda dengesini kaybederek yere düştü. Fidan arkadaşları tarafından götürüldüğü hastanede doktorların tüm çabasına rağmen kurtarılamadı. Yapılan otopside Fidan'ın ölümüne uyuşturucu maddenin neden olduğu tespit edildi.

TUTUKLANDI

Polis, Cihat Fidan’ın ölümüyle ilgili dosyayı yeniden ele aldı. Yapılan araştırma sonucunda Fidan'ın uyuşturucu maddeyi aldığı ve aracılık yaptığı değerlendirilen G.N. ve G.M.B. ile bu kişilerle irtibatlı olan M.D.Ö. ve B.S., takibe alındı. M.D.Ö.'nün bir suçtan dolayı cezaevinde olduğu tespit edilirken, G.N. G.M.B. ve B.S. düzenlenen operasyonla yakalanıp, gözaltına alındı. B.S. emniyet müdürlüğündeki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. G.N. ve G.M.B. ise emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi. G.M.B. serbest bırakılırken, G.N. ise çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Solakoğlu, adaylığa yeşil ışık yaktı

Solakoğlu, adaylığa yeşil ışık yaktı