22 Mayıs 2019 Çarşamba

İşte İsmail Devrim haberinin belgesi

İşte İsmail Devrim haberinin belgesi

Astakoshaber.com haber portalı olarak dün yaptığımız “Çocuğuna pantolon alamadığı için intihar eden baba İsmail Devrim” haberimiz ülke çapında ses getirdi. İşte spekülasyonlara neden olan o haberin belgesi…

22 Eylül 2018 Cumartesi 17:39 Asayiş

Kocaeli’de yayın yapan Astakoshaber.com haber portalı olarak dün yaptığımız “Çocuğuna pantolon alamadığı için intihar eden baba İsmail Devrim” haberimiz ülke çapında büyük bir ilgi gördü. Haber sonrası çok sayıda telefon aldık. Yurdun her tarafından hatta yurt dışından birçok vatandaş bize ulaşarak bu aileye yardım etmek istediğini söyledi. Haberimiz bir taraftan büyük ses getirirken diğer taraftan da bazı kişi ve kurumlar tarafından yalanlanmaya çalışıldı. Bu gazetenin Genel Yayın Yönetmeni ve haberi yapan kişi Ergün Demir olarak sadece bir ailenin yaşadığı dramı haberleştirdim.

POLEMİKLER BİZİM DIŞIMIZDA

Haber sonrası yapılan polemikler ve tartışmalar bir haberci olarak bizim dışımızda gelişen şeylerdir. Bizi bu anlamda insanların polemikleri ilgilendirmez.  Son olarak tüm bilgi kirliliğinin ve spekülasyonların ortadan kalkması  adına ölen vatandaşımızın eşi Hafize Devrim ile komşularının da bulunduğu bir ortamda yaptığım ve belge sayılan kayıtlı görüşmemi buradan yayınlamak durumunda kaldım. Hayatını kaybeden vatandaşımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar dileriz.

Takdir kamuoyunundur.

İşte o görüşme:

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

YORUMLAR

  • Toplam 7 Yorum

Ömer Hattab

24 Eylül 2018 Pazartesi 22:46

Allaha nasıl hesap vercez bilmiyorum. Resmi kurumda çalışıyorum bu adamların ödediği vergilerden maaş alıyorum gerçekten piskolojim bozuldu.

refik

24 Eylül 2018 Pazartesi 19:19

hırsızlara laf dememek için, ölen adama bile çamur atan allahsızlar kendine müslüman diyor ya, en çok o canımı sıkıyor.

Saadet Akçay

24 Eylül 2018 Pazartesi 01:06

Gördüğünün bile yarısına inan derler. Siz bu ses kaydının kime ait olduğunu nasıl anladınız. Bu siteye ne kadar güveniyorsanız? Ben de okuldan aldığım pantolonla ve devlet bursuyla okudum. Allah'a şükür devlete laf edecek kadar da nankör değilim. Aklınızı başınıza alın.

EDiB AKDAG

23 Eylül 2018 Pazar 22:25

Hukumetimizi yipratmak icin dis mihraklar herseyi yapiyor. Iyi ki oyumu akp'ye vermisim, sonuna kadar arkasindayim. manupulasyonlara inanmayin!!

Askar Yılmaz

24 Eylül 2018 Pazartesi 18:14

YORUMLAR Toplam 3 YorumSaadet Akçay ve EDiB AKDAG.. Düşüncelerinizde samimi olmanız güzel de, olay karşısında samimi ve inani olmamanıza ne diyelim? Siyasi saplantınız, insani duygunuz bastırmış Tehlikeli bir yerde bulunuyorsunuz.

ömer

23 Eylül 2018 Pazar 21:47

Bu insanları bu hale getirenleri Allah'a havale ediyorum

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

8 yaşındaki Yağmur'dan acı haber geldi

8 yaşındaki Yağmur'dan acı haber geldi