31 Mart 2020 Salı

Sedat Şahin'in kardeşini öldüren Sarallar'ın adamları yakalandı

Sedat Şahin'in kardeşini öldüren Sarallar'ın adamları yakalandı

Kocaeli polisi, 2014 yılında Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ile Ferdi Topal’ın öldürüldüğü silahlı saldırıyı düzenledikleri belirlenen organize suç çetesi Sarallar Grubu üyesi M.G. ve H.İ.Ç.’yi yakaladı

20 Mart 2020 Cuma 19:13 Asayiş

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 2014 yılında İstanbul Nişantaşı’nda Bafralılar Grubu olarak bilinen organize suç örgütü lideri Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ile beraberinde bulunan Ferdi Topal’ın öldürülmesi olayını gerçekleştiren Sarallar Grubu olarak bilinen organize suç örgütü üyesi M.G. ve H.İ.Ç.’yi yakaladı. Hakkında 31 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan M.G. ile cezaevi firarisi olan ve hakkında 2 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan H.İ.Ç., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

NE OLMUŞTU?

Şişli Nişantaşı Valikonağı Caddesi’nde 24 Aralık 2014 tarihinde gerçekleşen olayda, Bafralılar Grubu olarak bilinen organize suç örgütü lideri Sedat Şahin’in kardeşi Vedat Şahin ile yanında bulunan Ferdi Topal ve Evren Aydın'a evden çıktıkları sırada, otomobille gelen kişiler uzun namlulu silahlarla saldırı düzenledi. 3 yaralıdan Vedat Şahin ve Ferdi Topal kaldırıldıkları hastanede hayatlarını kaybetmişti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Sezer'den sağlık çalışanlarına moral ziyareti

Sezer'den sağlık çalışanlarına moral ziyareti