19 Şubat 2019 Salı

Yaşlı adam cami önünde köpeğe tecavüz ederken yakalandı

Yaşlı adam cami önünde köpeğe tecavüz ederken yakalandı

Yaşlı bir adamın cami önündeki boş bir arazide köpeğe tecavüz ederken yakalandığı görüntüler izleyenlerin midesini bulandırdı. İğrenç görüntülerin Gebze Eskihisar Mahallesi'nde çekildiği ortaya çıktı

30 Ocak 2018 Salı 10:11 Asayiş

Hayvan Hakları Federasyonu'nun (HAYTAP) sosyal medyada paylaştığı iğrenç video Türkiye genelinde büyük bir infial uyandırdı. Yaşlı bir adamın hem de caminin önündeki boş bir arazide köpeğe tecavüz ederken yakalandığı görüntüler izleyenlerin adeta kanını dondurdu. Zavallı köpeğe tecavüz ettiği esnada çevrede oturanlar tarafından fark edilen ve suçüstü yapılan yaşlı adam, "Yaptım bir cahillik, polise ihbar etmeyin" diyerek kendisini savundu. Görüntüleri çeken genç adam sinirlerine hakim olamadı, sapkın adama yumruk attı.

İĞRENÇ OLAY GEBZE'DE YAŞANDI

Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu, sosyal medyada dolaşan yaşlı adamın köpeğe cinsel istismarda bulunurken yakalanması görüntüleri üzerine organize bir şekilde harekete geçti. İddialara göre olay Gebze Eskihisar Mahallesi'nde gerçekleşti. Kocaeli Valiliği'ne şikayet dilekçesi gönderen Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu, birçok elektronik posta adresine gönderdikleri boş dilekçe ile destek toplama girişimlerine başladı. Söz konusu videoyu sapkınlık ve hayvana şiddet içerdiği için yayınlamıyoruz.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hurşit Güneş parti meclisine adaylığını açıkladı

Hurşit Güneş parti meclisine adaylığını açıkladı