04 Mart 2021 Perşembe

Yine erkek vahşeti! Boşanmak isteyen eşinin yüzünü falçatayla parçaladı

Yine erkek vahşeti! Boşanmak isteyen eşinin yüzünü falçatayla parçaladı

Kocaeli'de yaşayan Ukrayna uyruklu Anna Butim, boşanmak istediği Mesut Öztürkmen'in falçatalı saldırısına uğradı. Yüzü parçalanan kadın, durumunu sosyal medyadan paylaşarak yardım istedi

17 Ocak 2021 Pazar 17:09 Asayiş

Kocaeli'de yaşayan Ukrayna uyruklu Anna Butim, boşanmak istediği eşi Mesut Öztürkmen'in (45) saldırısına uğradı. Falçata ile yüzü parçalanan Butim, yüzünde açılan derin yaraları sosyal medyadan paylaşarak yardım istedi. Genç kadının yüzünün paramparça edildiğini tüm çıplaklığıyla ortaya koyan görüntüler görenlerin içini sızlattı.

YÜZÜ FELÇLİ KALACAK

Hakkında uzaklaştırma kararı olan Öztürkmen, sosyal medyadan takip ettiği baldızının Florya'da bulunan bir alışveriş merkezinde olduğunu görünce harekete geçti. Butim'in alışveriş merkezinden çıkmasını bekleyen cani eş, Butim'e falçata ile saldırdı. Sosyal medyadan sesini duyurmaya çalışan kadın kendisinin hâlen ölümle tehdit edildiğini kaydetti. Butim yüzünün felçli kalacağını belirtti. Butim'in İstanbul Emniyeti ve Kocaeli Emniyeti'ni etiketlediği mesajına sosyal medya kullanıcılarından destek yağdı. Kullanıcılar Butim'in, vahşetin failinin tutuklanması çağrısında bulundular. Tepkiler ise kısa sürede çığ gibi arttı.

VAHŞETİN SORUMLUSU YAKALANDI!

Geçtiğimiz kasım ayında hakkında 3 ay uzaklaştırma kararı verilen Mesut Öztürkmen, olayın ardından kaçtıysa da Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ekiplerince kısa sürede yakalandı. Anna'nın hastanede çekilmiş fotoğraflarındaki detay dikkatlerden kaçmadı.

TUTUKLANDI

Saldırının ardından olay yerinden kaçan Murat Öztürkmen, Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliği ekipleri yakalandı. Sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi. Öztürkmen'in intihara teşebbüs ve tehdit suçlarından da suç kaydı olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

SEDAŞ, vatandaşı sokağa döktü

SEDAŞ, vatandaşı sokağa döktü