24 Haziran 2019 Pazartesi

Bilgi Köprüsü ile İlk Adım arasında Hami Projesi

Bilgi Köprüsü ile İlk Adım arasında Hami Projesi

Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu, Hami projesi kapsamında İlk Adım Anaokulu’yla ortak bir faaliyet gerçekleştirdi

07 Nisan 2019 Pazar 11:00 Eğitim

İzmit Yenişehir Mahallesi Konak Sokak’ta çift yabancı dil eğitimi veren Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu, Milli Eğitim Bakanlığı’nın uygulamaya koyduğu Hami Projesi kapsamında bir önemli çalışmaya imza attı. İlk Adım Anaokulu’yla ortak bir faaliyet gerçekleştirdi.

İNGİLİZCE DERSİ

Bilgi Köprüsü İngilizce Öğretmeni Banu Ertosun, İlk Adım Anaokulunda İngilizce dersi verirken Hami Projesi’nin; özel okullarla devlet okulları arasındaki etkileşimi arttırmayı amaçladığı, öğrencilerin akademik başarı ve sosyal becerilerini geliştirdiği hatırlatıldı. Resmi ve özel okullardaki ortak faaliyetlerin veli-öğrenci ve öğretmen iletişimini güçlendirdiğine de dikkat çekildi.

11 NİSAN’DA SEMİNER VAR

Öte yandan Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu, yine Hami Projesi kapsamında “Bilinçli Anne-Baba” konulu seminer düzenledi. Psikolog Tanem Bircan’ın sunum yapacağı seminerde aile ilişkileri konuşulacak. Ebeveynlerin dikkat etmesi gereken bazı noktalara değinilecek. Ailede Çocuk Egemenliği, Mutlu Ebeveynler-Mutlu Çocuklar, Yeni Nesil Bakıcı: Teknoloji konuları da yine sunum içeriğinde. Seminer, 11 Nisan Perşembe günü saat 18.00’de Atılım Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleşecek olup tüm veliler davetli.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Palu ailesinin yargılanmasına başlanıyor

Palu ailesinin yargılanmasına başlanıyor