05 Haziran 2020 Cuma

Bilgi Köprüsü Kreşi’nde rengarenk 23 Nisan

Bilgi Köprüsü Kreşi’nde rengarenk 23 Nisan

Ulu önder Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan, Bilgi Köprüsü Kreşi’nde de son derece zengin, renkli bir programla kutlandı

29 Nisan 2019 Pazartesi 11:25 Eğitim

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programa günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Kreş Müdürü Sibel Yalçınöz yaptı. Çocuklara, kendilerine emanet edilen değerleri ve emanetlerin büyüklüğünü aktarmaları gerektiğini ve onlara daha iyi bir Türkiye bırakmakla yükümlü olduklarını vurguladı.

ALKIŞLAR MİNİK ÖĞRENCİLERE

Bilgi Köprüsü Kreşi’nde 23 Nisan kutlaması sınıfların gösterileriyle sürdü. İlk olarak İnci Taneleri Sınıfı sahne aldı. Minik öğrencilerin roman kıyafetleriyle sergiledikleri dans hayranlık uyandırdı. Sonrasında sahneye bale öğrencileri çıktı. Devamında ise Deniz Yıldızları, Gökkuşağı ve Bal Arıları sahneyi doldurdu. Bilgi Köprüsü Kreşi minikleri, rengarenk kostümleri, eğlenceli müzik ve danslarıyla 23 Nisan’ı şenlik tadında kutladı.

10. YIL MARŞI

Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Korkmaz, Genel Koordinatör Beyhan Gürsoy, Kurucu Temsilci Sadiye Büyükada, Montessori Anaokulu Müdürü Zeynep Emiroğlu, Kids Anaokulu Müdürü Fikret Kaya, Finans Sorumlusu Ahmet Eryılmaz da 23 Nisan kutlamasındaydı. Bilgi Köprüsü Kreşi kadrosu, velilerle birlikte 10.Yıl Marşını söyleyerek programı tamamladı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kızılay, yardımseverlerin desteğini bekliyor

Kızılay, yardımseverlerin desteğini bekliyor