24 Haziran 2019 Pazartesi

Bilgi Köprüsü Montessori’de, çınarlarla fidanlar el ele

Bilgi Köprüsü Montessori’de, çınarlarla fidanlar el ele

Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle Kocaeli Huzurevi sakinlerini miniklerle buluşturdu

24 Mart 2019 Pazar 12:55 Eğitim

İzmit Yenişehir Mahallesi Arda Sokak’ta faaliyet gösteren, Montessori eğitimini ilimizle tanıştıran anaokulu Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası nedeniyle bir güzel etkinliğe imza attı. Kocaeli Huzurevi sakinlerini okula davet edip minik öğrencilerle buluşturdu.

FİDAN DİKİLDİ

“Çınarlar Fidanlar Elele” adı altındaki etkinliğe tüm sınıflar katıldı. Öğrenciler okula konuk olan amca ve teyzeleriyle neşeli bir zaman dilimi geçirirken önce hep birlikte okulun bahçesinde fidanlar dikildi. Ardından bu keyifli buluşma sınıflarda farklı etkinliklerle devam etti. Huzurevi Müdüresi Belma Anık Aksu, Bilgi Köprüsü Kurumları Genel Koordinatörü Beyhan Gürsoy, Montessori Anaokulu Müdürü Zeynep Emiroğlu, Kurucu Temsilcisi Sadiye Büyükada, Okul Aile Birliği üyeleri ve sınıf öğretmenleri de bu etkinliklerde yer aldı. Katılımları nedeniyle Huzurevi sakinlerine ayrı ayrı teşekkür edildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Çocuklarımız gibi cıvıl cıvıl bir İzmit istiyoruz

Çocuklarımız gibi cıvıl cıvıl bir İzmit istiyoruz