20 Mayıs 2019 Pazartesi

Bilgi Köprüsü ve 10 Kasım törenleri

Bilgi Köprüsü ve 10 Kasım törenleri

Ulu önder Atatürk aramızdan ayrılışının 80’inci yıl dönümünde tüm yurtta ve ilimizde minnetle, saygıyla anıldı. İzmit Yenişehir Mahallesi’nde faaliyet gösteren Özel Bilgi Köprüsü Kreşi ve Montessori Anaokulu’nda da ayrı ayrı törenler düzenlendi

11 Kasım 2018 Pazar 10:48 Eğitim

Özel Bilgi Köprüsü Kreşi’ndeki tören saatler 09.05’i gösterdiğinde saygı duruşuyla başladı. İnci Taneleri Sınıfı Atatürk’ün özlü sözlerini taşıyan pankartları taşırken Gökkuşağı ve Bal Arıları minikleri Atatürk şiirleri okudu. Deniz Yıldızları da aileleriyle birlikte yine Atatürk konulu etkinliklere yer verdi. Program Kreş Müdürü Sibel Yalçınöz’ün günün anlam ve önemini belirten konuşmalarıyla tamamlandı. Kurum Genel Koordinatörü Beyhan Gürsoy kreş bahçesindeki anma töreninde hazır bulundu.

MONTESSORİ’DE DUYGULU TÖREN

Ulu önder Atatürk, Montessori Anaokulu’nda da adına yakışır programla anıldı. Müdür Zeynep Emiroğlu’nun özenli organizasyonunda program 8 sınıfın büste çelenk koyması ve saygı duruşunda bulunmasıyla başladı. Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Korkmaz da bu sırada çocuklara eşlik edip, çiçek sunumunu birlikte yaptı. Sonrasında Ata’ya minnet duygularını çocuklar okudukları şiirlerle gösterdi. Atatürk’ün sevdiği şarkılarla program tamamlandı. Genel Koordinatör Beyhan Gürsoy ile Kurucu Temsilcisi Sadiye Büyükada da Montessori’deki Anma töreninde hazırdı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ayaz’a sürpriz kutlama

Ayaz’a sürpriz kutlama