22 Ocak 2019 Salı

Bilgi Köprüsü’nde muhteşem Anneler Günü kutlaması

Bilgi Köprüsü’nde muhteşem Anneler Günü kutlaması

İlimizde çift yabancı dil uygulamasıyla dikkat çeken Bilgi Köprüsü KIDS Anaokulu, bu yıl da Anneler Günü’ne özel muhteşem bir kutlama gerçekleştirdi. Okul bahçesinde çocuklar ve annelerine özel kutlamada danslar, özel gösteriler ve sürprizler vardı

08 Mayıs 2018 Salı 15:14 Eğitim

İzmit Yenişehir Mahallesi Konak Sokak’ta bulunan 3-6 yaş Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu’nda Anneler Günü Kutlaması önceki gün yapıldı. Okul bahçesi kutlamaya özel hazırlandı. Kokteyl masaları kuruldu, özel süslemeler yapıldı. Genel Koordinatör Beyhan Gürsoy, Kurum Müdürü Fikret Kaya ile Halkla İlişkiler Sorumlusu Meral Kuş, kutlama programına katılan veliler ile öğrencileri kapıda karşıladı.

OKULUN BAHÇESİ ÖZEL 
OLARAK HAZIRLANDI

Veliler, çocuklarıyla birlikte önce sınıflarına alındı. Burada velileri bekleyen bir sürpriz vardı. Daha önceden hazırlanan ve çocukların anneleri ile ilgili düşüncelerini İngilizce ve Türkçe anlattığı videolar gösterildi. Çocuklarından sevgi dolu sözleri dinleyen velilerin duygusal anlar yaşadığı görüldü.

BENİM ANNEM BİR MELEK

Çocuklar kurum tarafından anneleri için özel tasarımla hazırlanan ‘Melek’ figürlü broşları annelerinin yakalarına takarken duygu dolu anlar devam etti. Anneler gün boyu yakalarındaki broşları gururla taşıdı, güzel hediyeleri için hem çocuklarına hem de okul yönetimine teşekkür etti.

DİLARA ÖRGE’DEN ANNELERE 
MİNİ KONSER

Kutlama bahçede devam etti. Duygusal anların ardından bahçede coşku vardı. O Ses Türkiye yarışmasına katılan, ülkemizi uluslararası ses yarışmalarında da temsil eden İngilizce Öğretmeni Dilara Örge ve çocuk korosu birbirinden güzel parçaları anneler için seslendirdi. Mini konser Duman’dan “Senden daha güzel” parçasıyla başlayıp, “La Bamba”,  “Nei na na na”, “Hit the road Jack” ve “Sway” ile devam etti. Son şarkı Kenan Doğulu’nun “Güzeller içinden” parçasıydı. Bu şarkı hep birlikte söylendi.

ANNELER İÇİN PASTA KESİLDİ

Mini konserin ardından anneler için pasta kesildi. Dondurmalı pastanın yanında öğretmenlerin çocuklarla birlikte hazırladığı ev yapımı limonata ikram edildi. Oyun havası eşliğinde halayların çekildiği, şarkıların söylendiği eğlence bir biri ardına patlayan konfetilerle doruğa çıktı. Okul Müdürü Fikret Kaya, yoğun katılımlarından dolayı annelere teşekkür ederken, her annenin saygıdeğer olduğunu, her annenin her gün anneler gününü hak ettiğini belirterek, “Bütün anneler değerlidir” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bakırcılar Çarşısı yeni bir yüze kavuşacak

Bakırcılar Çarşısı yeni bir yüze kavuşacak