17 Kasım 2018 Cumartesi

  • 5,334 TL
  • 6,091 TL
  • 210,30 TL
  • 93.616

Bilnet Kocaeli, 25 Ekim’de açılıyor

Bilnet Kocaeli, 25 Ekim’de açılıyor

2018-2019 öğretim döneminde eğitim-öğretim faaliyetlerine başlayan ilimizin en yeni eğitim yerleşkesi Bilnet Okulları Kocaeli yerleşkesinin açılış töreni 25 Ekim Perşembe günü yapılacak

22 Ekim 2018 Pazartesi 11:16 Eğitim

İzmit Tepeköy Mahallesi İnebolu Sokak No:2, Bayındırlık Kalıcı Konutları’nda bulunan Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinin açılış töreni 25 Ekim Perşembe Günü (bu hafta), yerleşke konferans salonunda gerçekleşecek. Bilnet Kocaeli Yerleşkesi, toplam 15 bin m2 kapalı alan, 3 bin 600 m2 bahçeden oluşuyor. Anaokulu, ilkokul, ortaokul, Anadolu ve Fen liselerinin yer aldığı 58 derslikli kampüs 1400 öğrenci kapasitesine sahip.

SAĞLIKLI BESLENMEYİ ÖNEMSİYOR

Yerleşkede ayrıca her branşa uygun 4 farklı spor salonu, 3 bilişim, 4 müzik, 3 görsel sanatlar dersliği, 3 kütüphane yer alırken, yüzme havuzu ve 500 kişilik konferans salonu da bulunuyor. Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinde 700 kişilik yemekhane de mevcut. Öğrencilerin daha sağlıklı beslenme alışkanlığı kazanması için kantin bulunmayan Bilnet’te, yemekler kampüs içindeki mutfakta, yerinde özel olarak hazırlanıyor.

GÜÇLÜ ÖĞRETMEN KADROSU

Tam gün eğitim verilen Bilnet’te dersler sabah saat 09.00’da başlayıp, 17.15’te sonra eriyor. İlimizin ilk özel Fen Lisesi olarak açılan Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi, güçlü öğretmen kadrosuyla da dikkat çekiyor. Kampüs Müdürü Yasemin Demirkol’la birlikte alanında deneyimli 85 öğretmen kampüste görev yapıyor.

KALİTEYİ DÖRT BİR TARAFA TAŞIMAK İÇİN

Açılış törenine Bilnet Okulları CEO’su Faruk Tatar da katılacak. Tatar, açılış töreniyle ilgili şunları söyledi: “Eğitimde daha fazla fırsat eşitliği yaratabilmek ve eğitimde yarattığımız kaliteyi Türkiye’nin dört bir tarafına taşımak amacıyla çıktığımız bu yolda, Kocaeli Yerleşkemiz ile bölgenin önde gelen eğitim kurumlarından biri olmayı hedefliyoruz.”

COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ

Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, 25 Ekim Perşembe Günü saat 15.00’te gerçekleşecek açılış töreniyle ilgili şöyle dedi: “Yerleşkemiz 12 Temmuz’da kurum ve çalışma ruhsatını alarak faaliyete başladı. Ağustos ayında 8 ve 12. sınıflarımızla ders başı yaptık. 17 Eylül’de bütün öğrencilerimizle birlikte eğitim-öğretime merhaba dedik. Faaliyete başladığımız günden bu yana hem il protokolümüzün, hem de halkımızın yoğun desteğini gördük. Buradan herkese bir kez daha teşekkür ediyoruz. Öğretmen ve öğrencilerimizin hazırladığı gösterilerle 25 Ekim’de açılış törenimizi coşkuyla gerçekleştireceğiz”.

Bilnet Okulları Hakkında

Bilnet Okulları ana kucağından yükseköğretim basamağına kadar geçen süreçte çağın eğitim stratejileri, teknoloji ve yöntemlerini kullanarak geleceğe yön verebilen evrensel düşünebilen ilgi yetenek ve hedeflerine uygun Atatürk ilke inkılaplarına bağlı mutlu ve üretken bireyler olarak yetiştirme vizyonuna sahiptir. Her çocuk yaratıcıdır ancak ondaki yetenekleri bulup çıkarmak iyi bir eğitim kadrosuyla mümkündür.  Bilnet Okulları bu anlayışla Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesiyle tüm Türkiye’de Bilfen Şirketler Grubunun yeni okul markası olarak eğitim öğretime devam etmektedir.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Karaosmanoğlu, DTO’nun yeni binasını inceledi

Karaosmanoğlu, DTO’nun yeni binasını inceledi