23 Ekim 2018 Salı

  • 5,740 TL
  • 6,589 TL
  • 229,82 TL
  • 93.469

Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü'nde sona gelindi

Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü'nde sona gelindi

İstanbul’da Bilnet Okulları Genel Müdürü Kubilay Argını ile bir araya gelen Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, Kocaeli Kampüsü’nde görev alacak öğretmen kadrosuyla ilgili karşılıklı bilgi paylaşımında bulundu

07 Ocak 2018 Pazar 11:22 Eğitim

Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, önceki gün İstanbul’da Bilnet Okulları Genel Müdürü Kubilay Argını ile bir araya geldi. Kocaeli Kampüsü’nde görev alacak öğretmen kadrosuyla ilgili karşılıklı bilgi paylaşımı yapıldı. İstanbul Altunizade’de Bilnet Okulları Genel Merkezi’nde gerçekleşen buluşmada Bilnet Genel Koordinatörü Fatma Tuğcu, Franchise Koordinatörü Soner Çakır, Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Müdürü Yasemin Demirkol da hazır bulundu.

KORKMAZ SON DURUMLA İLGİLİ BİLGİ VERDİ

Korkmaz, 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılında faaliyete başlayacak olan Kocaeli Kampüsü ile ilgili hazırlıkların hız kesmeden devam ettiğini belirterek okulun son durumuyla ilgili bilgi verdi. Okulun iç kısımlarında saten alçıda son kata gelindiğini, dış cephede de yalıtım ve dış cephe çalışmalarına devam edildiğini aktardı. Bilnet Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Korkmaz “Bilnet’in köklü eğitim sistemini ilimize taşıyacak olmanın heyecanını yaşıyoruz. Elbette bu güçlü eğitim sistemini taşıyacak güçlü öğretmen kadrosunu hem kendi deneyimlerimiz hem de Bilnet’in tecrübelerini birleştirerek oluşturuyoruz” dedi. Bu doğrultuda toplantıda karşılıklı bilgi paylaşımı gerçekleştirildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yeni yılda annelere özel zam

Yeni yılda annelere özel zam