20 Ağustos 2019 Salı

BİLNET Okulları'nda ilk karne heyecanı

BİLNET Okulları'nda ilk karne heyecanı

Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinde ilk karne heyecanı yaşandı. Okul yönetimi ilk kez karne alan 1. sınıf öğrencileriyle bu heyecanı düzenledikleri törenle paylaştı

22 Ocak 2019 Salı 15:24 Eğitim

İzmit Tepeköy Mahallesinde bulunan Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi, eğitim öğretim faaliyetlerine bu yıl başladı. Kocaeli’nin ilk özel fen lisesinin yer aldığı Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinde anadolu lisesinden ortaokula, ilkokul ve anaokuluna kadar her kademe bulunuyor. Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinde akademik başarının yanı sıra öğrencilerin spor ve sanat dallarında da yeteneklerini geliştirmeye odaklı bir eğitim sistemi uygulanıyor. Toplam 15 bin m2 kapalı alana sahip ve 1400 öğrenci kapasitesi bulunan, anaokulu, ilkokul, ortaokul, fen ve anadolu lisesi olmak üzere 58 derslik, spor salonları, görsel sanatlar ve müzik derslikleri, laboratuvar ile kütüphanelerin de bulunduğu Bilnet Okullarında ilk karne heyecanı yaşandı.

MUHTEŞEM TÖREN

Okul yönetimi 1. sınıfta ilk karnelerini alan öğrencilere özel bir tören düzenleyerek bu heyecanlarına ortak oldu. Konferans salonunda gerçekleşen törende 1-A, 1-B, 1-C ve 1-D sınıfı öğrencileri öğretmenleri eşliğinde hazırladıkları gösterilerle karne mutluluğu yaşadı. Gösterilerde şarkılar söylendi, dans edildi. Ayrıca öğrencilerin yarıyıl boyunca aldığı eğitimler ve yaptıkları etkinlikler slayt gösterisiyle sunuldu. Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi Müdürü Yasemin Demirkol, öğretmenler ve velilerin ilgiyle takip ettiği tören sonunda öğrencilere karnelerini vererek, iyi tatiller diledi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Mülakatlar Darıca ile başladı

Mülakatlar Darıca ile başladı