31 Mart 2020 Salı

BİLNET ve Bilgi Köprüsü’ne en çok kadın çalışan ödülü

BİLNET ve Bilgi Köprüsü’ne en çok kadın çalışan ödülü

İŞKUR ve İzmit Belediyesi’nin ortak çalışmasıyla ilimizde en fazla kadın çalıştıran 41 işletme arasında ilk sıralarda yine Ali Korkmaz’ın kurucusu olduğu Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları ile BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesi oldu

08 Mart 2020 Pazar 14:47 Eğitim

İŞKUR ve İzmit Belediyesi bu yıl da en çok kadın istihdam sağlayan kurum ve kuruluşları plaketle ödüllendirdi. İzmit Sanat Galerisi’nde gerçekleşen törende Ali Korkmaz’ın kurucusu olduğu Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları ile BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesi yine en çok kadın istihdam sağlayan kuruluşlar arasında ilk sırayı aldı. Çalışanların büyük bir kısmı kadın olan iki kurum adına Korkmaz’a plaket verildi.

DAİMA DESTEKLEDİK

İzmit’te en fazla kadın çalışan bulunduran 41 kurumdan biri olmanının mutluluğunu yine kadın çalışanlarına çiçek takdim ederek kutlayan Korkmaz, “Toplumumuzun aydınlanması, gelişmesi ve ileri medeniyetlerle yarışması için ilk öğretmenlerimiz olan kadınlarımızın hem sosyal hayatta hem de iş hayatında daha çok yer alıp, öncü misyonunu sürdürmesini daima destekledik. Bu vesile ile birçok zorluğun üstesinden gelerek iş hayatında var olmaya çalışan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hürriyet: Söndürülen hayatlardan kalan ışıkları bizler çoğaltacağız

Hürriyet: Söndürülen hayatlardan kalan ışıkları bizler çoğaltacağız