20 Ağustos 2019 Salı

Bilnetli öğrencilerin deneme sınavı başarısı devam ediyor

Bilnetli öğrencilerin deneme sınavı başarısı devam ediyor

Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinin öğrencileri başarıya doymuyor. Bilnetli öğrenciler, performans deneme sınavlarındaki başarılarına Netbil Yayıncılık ve Bilfen Yayıncılık Deneme Sınavlarını ekledi. Henüz ilk yılında olmasına rağmen sınavlarda büyük başarı elde eden Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinden 6 öğrenci Netbil Yayıncılık ve Bilfen Yayıncılık deneme sınavlarında ilk 10’a girmeyi başardı

23 Ocak 2019 Çarşamba 09:55 Eğitim

Türkiye genelinde 5, 6, 7 ve 8’inci sınıf öğrencilerinin katılımıyla düzenlenen 2.Bilfen Yayıncılık Deneme Sınavı’nda Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinden iki öğrenci 1.lik elde ederken 15 öğrenci de dereceye girmeye hak kazanmıştı.

İLK YILINDA BAŞARILARA DOYMUYOR

İzmit Tepeköy Mahallesinde bulunan Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi, eğitim öğretim faaliyetlerine bu yıl başladı. Kocaeli’nin ilk özel fen lisesinin yer aldığı Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinde anadolu lisesinden ortaokula, ilkokul ve anaokuluna kadar her kademe bulunuyor. Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinde akademik başarının yanı sıra öğrencilerin spor ve sanat dallarında da yeteneklerini geliştirmeye odaklı bir eğitim sistemi uygulanıyor. Bu doğrultuda yerleşkede 58 dersliğin yanı sıra spor salonları, havuz, görsel sanatlar, müzik, laboratuvar ve kütüphanelerden oluşan 30 ayrı aktivite alanı yer alırken her bölümde bu derslerle ilgili deneyimli öğretmen kadrosu görev yapıyor. Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi ilk yılında deneme sınavlarında elde ettiği başarılarla hedefine emin adımlarla ilerlerliyor.

BİLNET ÖĞRENCİLERİ LİSE SINAVLARINDA BAŞARILI SONUÇLAR ALIYOR

Eğitim öğretim döneminin ilk yarısı tamamlanırken bir başarı da lise öğrencilerinden geldi. Türkiye genelinde düzenlenen ve binlerce öğrencinin katıldığı Netbil Yayıncılık ve Bilfen Yayıncılık deneme sınavlarında Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinden 6 öğrenci ilk 10’a girdi. Dereceye giren 9. sınıf öğrencileri Işıl ORUÇ ve Tuna BAŞYİĞİT, 10. sınıf öğrencisi Mert IŞIK ve 12.sınıf öğrencileri Şule SÜNGÜ, Hacer ULAŞ ve Efe SARI’ya okul konferans salonunda düzenlenen törenle başarı belgeleri verildi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Hürriyet, Yenidoğan’da bez çanta dağıttı

Hürriyet, Yenidoğan’da bez çanta dağıttı