26 Temmuz 2021 Pazartesi

Bilnet'te ‘Mol günü’ heyecanı

Bilnet'te ‘Mol günü’ heyecanı

BİLNET Okulları bünyesinde yer alan 7 kampüsün katılımı ile 23 Ekim-6 Kasım tarihleri arasında düzenlenen “Bilnet–Çizgi" 1. Karikatür Yarışması başladı

25 Ekim 2020 Pazar 11:48 Eğitim

BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesi’nde her yıl 23 Ekim’de kutlanan MOL Günü nedeniyle düzenlenen MOL Günü (Avogadro Sayısı) Karikatür Yarışması için başvurular alınmaya başlandı.

İLKİ GEÇEN YIL YAPILDI

BİLNET Okullarında MOL Günü etkinlikleri ilk olarak geçen yıl 23 Ekim tarihinde yapılmıştı. Düzenlenen kermesten elde edilen gelir TEMA Vakfına bağışlanıp Kocaeli BİLNET Okulları adına 120 fidan toprakla buluşmuştu.

BU YILKİ SLOGAN SAĞLIK

BİLNET Kocaeli bu yılki MOL Günü etkinliklerini sağlık sloganı ile duyurdu. Veliler ve öğrenciler LÖSEV’in katkılarıyla önce “Lösemi Nedir?”, “LÖSEV Kimdir?” konulu E-Seminer eşliğinde bilgilendirildi. Sosyal medya üzerinden katılım şartları açıklanırken devamında da BİLNET-Çizgi 1.Karikatür Yarışması’nın startı verildi.

BAŞVURULAR İÇİN SON TARİH 6 KASIM

BİLNET Okulları Liselerinde öğrenim gören 9, 10, 11 ve 12. Sınıf öğrencilerini kapsayan yarışmada çizgi karikatürlerin teslimi için son gün 6 Kasım. Yarışmanın sonuçları ise 24 Kasım tarihinde açıklanacak.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Dr. İbrahim Kılcı hayatını kaybetti

Dr. İbrahim Kılcı hayatını kaybetti