23 Ağustos 2019 Cuma

BİLNET’te 23 Nisan’a yakışır kutlama

BİLNET’te 23 Nisan’a yakışır kutlama

İzmit Tepeköy Mahallesi Egemenlik Caddesi üzerinde bulunan BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesi’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, adına yakışır son derece şık bir programla kutlandı

24 Nisan 2019 Çarşamba 15:17 Eğitim

Bin 400 öğrenci kapasiteli olup ilimizin ilk özel fen lisesini de bünyesinde barındıran, akademik eğitimin yanında sanat ve spor dallarında da öğrencilere imkanlar tanıyan 58 derslikli BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesi, 23 Nisan özel programıyla şenlik estirdi.

ZENGİN PROGRAM

Yerleşkenin konferans salonunda gerçekleşen kutlama programı günün anlam ve önemini belirten konuşmalarla başladı. Anaokulu, hazırlık sınıfları ve ilkokul öğrencilerinin folklor, şiir, koro şarkılar ve modern dans gösterileri velileri ve davetlileri adeta büyüledi. Öğrenciler ulu önder Atatürk’ün kendilerine armağan ettiği bayramı kutlarken O’na minnet duygularını da ortaya koydukları başarılı performanslarıyla gösterdi. BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, KOTO Meclis Başkanı Akın Doğan da 23 Nisan özel programını beğeniyle, gururla takip etti.

ÖDÜL TÖRENİ

Zengin programda 23 Nisan konulu resim yarışmasının sonuçları da açıklandı. Nil Kanlı (2-A) birinci, Çağlı Özkoç (3-B) ikinci ve Tuğçe Eren de (2-B) üçüncü olurken başarılı öğrencilere ödülleri Kampüs Müdürü Yasemin Demirkol tarafından verildi. Öğrencilerin yalnızca akademik değil, sanat ve spor dallarında eğitmine de önem veren BİLNET’in kendi içinde hazırladığı ve profesyonel gösterileri aratmayan 23 Nisan programı sonunda veliler Atatürk ve 23 Nisan köşesinde özel hatıra fotoğrafları da çekilerek bu unutulmaz günü ölümsüzleştirdi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

MOBESKO’dan alışveriş yap, arabayı kap

MOBESKO’dan alışveriş yap, arabayı kap