24 Haziran 2019 Pazartesi

BİLNET’te kışa merhaba partisi

BİLNET’te kışa merhaba partisi

Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi'nde yeni yıl Kışa Merhaba Partisi'yle karşılandı. Birbirinden renkli etkinlikler ve gösterilere sahne olan partide, öğrenciler hem spor hem de müzikte hünerlerini sergiledi

07 Ocak 2019 Pazartesi 11:37 Eğitim

İzmit Tepeköy Mahallesi’nde bulunan Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesinde Kışa Merhaba Partisi düzenlendi. Anaokulundan liseye toplam 58 derslikten oluşan, 1400 öğrenci kapasitesine sahip Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesindeki partiye ilkokul ve ortaokul öğrencileri katıldı. Okul konferans salonu ve spor salonlarında gerçekleşen parti birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Gün boyu devam etkinliklerin spor salonunda olan bölümünde beden eğitimi öğretmenleri eşliğinde ip çekme, çuval yarışı, top taşıma ve balon patlatma gibi geleneksel sokak oyunlarından oluşan yarışlar düzenlendi.

BOL BOL EĞLENDİLER

Konferans salonundaki etkinlikler ise “Sahne sizin” temasıyla yapıldı. Müzik ve güzel sanatlar dersi öğretmenleri tarafından hazırlanan programda öğrenciler keman, piyano, bateri ve davul dinletileri sunarken, karaoke ve şarkı yarışmaları da düzenlendi. Bol eğlencenin yanı sıra öğrenciler yeteneklerini sergileme imkanı da buldu. Özgüvenleri arttı. Kışa Merhaba Partisinde Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi öğretmenleri de zaman zaman öğrencilere eşlik edip, eğlenceye ortak oldu. Kışa Merhaba Partisi, yeni yıl pastasının kesilmesiyle son buldu. Pasta kesimine lise öğrencileri de katıldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaeli'de zehir tacirlerine geçit yok!

Kocaeli'de zehir tacirlerine geçit yok!