27 Şubat 2020 Perşembe

BİLNET’te YKS ve LGS’ye sıkı hazırlık

BİLNET’te YKS ve  LGS’ye sıkı hazırlık

İzmit Tepeköy Mahallesi Egemenlik Caddesi’nde bulunan, anaokulundan Anadolu ve Fen liselerine kadar 58 derslikten oluşan BİLNET Okulları Kocaeli Yerleşkesi bir yeni eğitim seminerine ev sahipliği yaptı

18 Ocak 2020 Cumartesi 13:05 Eğitim

Okul konferans salonundaki seminere konuk konuşmacı olarak Eğitimci Yazar Pervin Kaplan katıldı. Kaplan,  önce 7. ve 8.sınıf öğrencileriyle LGS semineri için bir araya geldi Daha sonra YKS semineri için 11. ve 12. Sınıf öğrencileriyle buluştu.

LGS HAKKINDA

Eğitim Yazarı Pervin Kaplan  7 ve 8.sınıf öğrencileriyle buluşmasında LGS hakkında bilgiler aktardı. Değişen sınav sistemi, sınav hazırlık süreci, okumanın önemi ve istatistiki bilgileri verdikten sonra ailelere yönelik açıklamalarda bulundu. 

YKS HAKKINDA

BİLNET Kocaeli Yerleşkesi’ne konuk eğitimci Kaplan, LGS hakkında bilgi paylaşımı sonrasında YKS semineri için 11 ve 12. Sınıf öğrencileriyle biraraya geldi. Kaplan burada da öğrencilere sınav sürecini anlattı. Sınav günü tavsiyeleri ve tercihler dönemi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamada seminerin oldukça yararlı geçtiği belirtilirken, Pervin Kaplan'a verdiği bilgiler  ve destekleri nedeniyle teşekkür edildi.

 

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Nazlıgül: Kandıra’da bağıracak çok konu var

Nazlıgül: Kandıra’da bağıracak çok konu var