24 Nisan 2019 Çarşamba

Eczacıbaşı'nın yaptırdığı müzik sınıfı törenle açıldı

Eczacıbaşı'nın yaptırdığı müzik sınıfı törenle açıldı

Karamürsel Atatürk Ortaokulu'nda, Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Grubu tarafından yaptırılan müzik sınıfı törenle açıldı

16 Ekim 2018 Salı 17:43 Eğitim

Açılış törenine Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Eczacıbaşı Grubu adına İnsan Kaynakları Direktörü Eylem Özgür, Operasyonlar Direktörü Erdem Ülkümen, İnsan Kaynakları Müdürlerinden Sinem Çotuksöken ve Aslı Tanyeri Özliman, Atatürk Ortaokulu Müdürü Mustafa Şahin, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı. Açılış kurdelesini kesen Narinoğlu, böyle bir sınıfı okul bünyesine kazandıranlara teşekkür etti.

YETKİLİLERE TEŞEKKÜR

Atatürk Ortaokulu müzik öğretmeni Seda Kuş ise eğitim anlamında, çağa uygun olarak branşlaşmanın çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Müzik ve güzel sanatlar ise bu dalların başında yer alıyor. Müzik sınıfında çocuklara farkındalık olsun diye böyle bir çalışma bizleri çok mutlu etti. Başta Eczacıbaşı yetkililerine ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." diye konuştu. 

YETENEKLERİN KEŞFEDİLMESİ

Eczacıbaşı İnsan Kaynakları Direktörü Eylem Özgür de topluluk olarak bu projeyle çocuklara destek vermekten ve eğitime katkıda bulunmaktan mutluluk duyduklarını ifade ederek, "Amacımız, çocuklarda müzik sevgisini uyandırmak, müzik becerilerini destekleyecek deneyimler sunmak, yeteneklerin erken yaşta keşfedilmesini sağlamak." dedi. Konuşmaların ardından, öğrencilerden oluşan koro müzik aletleri çalarak, şarkı söyledi. Protokol üyeleri, Eczacıbaşı yöneticilerine plaket takdim etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Gölcük'te 382 öğrenciye karma aşı yapıldı

Gölcük'te 382 öğrenciye karma aşı yapıldı