22 Ekim 2020 Perşembe

Kaymakam Bilgin’den Safir’e tam not

Kaymakam Bilgin’den Safir’e tam not

Körfez Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, pandemi sonrasında eğitim, öğretime yüz yüze eğitimle başlayan Safir Koleji’ni ziyaret ederek sınıflar ve alınan önlemler hakkında bilgi aldı. Pandemi kurallarına uyumun tam olduğu okulu inceleyen Kaymakam Bilgin, önlemlere tam not verdi

10 Ekim 2020 Cumartesi 13:32 Eğitim

Körfez Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çırpan, İlçe Emniyet Müdürü Ahmet Zihni Manap, Körfez Belediye Başkan yardımcısı İbrahim Çırpan, Körfez Esnaf Odası Başkanı Yahya Öztürk, Körfez Şoförler Odası Başkanı Ali Karadeniz  95 Evler Mahallesi’nde Eğitim veren Safir Koleji’ni ziyaret ettiler.

GÜVENLE HAZIRLIK

Ziyaret sırasında yeni dönemde sınıfların durumu, kontenjanları, okul içinde ve sınıflarda alınan önlemler ve hijyen konuları incelendi. Her türlü önlemin alındığını ve öğrencilerin sağlığı için hiçbir fedakarlıktan kaçınılmadığını söylene Kampüs Müdürü Mehmet Çuhadar, evde geçen dönemi de kapsayan eğitim programıyla öğrencilerin geleceğe güvenle hazırlandığını belirtti. Kaymakam Bilgin, okul içinde ve sınıflarda alınan önlemleri beğenerek, Safir Koleji Körfez Kampüsü’ne tam not verdiğini ifade etti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Bozkurt: Z kuşağı Türkiye’ye DEVA ile sahip çıkıyor

Bozkurt: Z kuşağı Türkiye’ye DEVA ile sahip çıkıyor