21 Ocak 2019 Pazartesi

Kocaeli Barosu da Bilnet Okulları'ndan yararlanacak

Kocaeli Barosu da Bilnet Okulları'ndan yararlanacak

Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz ile Baro Başkanı Av. Sertif Gökçe bir araya gelerek protokol imzaladı. İmzalanan protokole göre Kocaeli Barosu üyeleri, Bilnet Okulları'nın erken kayıt avantajlarından yıl boyunca yararlanabilecek

25 Mart 2018 Pazar 12:33 Eğitim

İzmit Tepeköy Mahallesi’nde bulunan Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü, yeni eğitim-öğretim döneminde ilk öğrencileriyle hizmete girecek. Anaokulundan liseye kadar 58 derslik bulunan okul aynı zamanda ilimizin ilk özel fen lisesi olacak. Bilnet, erken kayıt avantajlarından Kocaeli Barosu’nun yıl boyunca yararlanabilmesi için protokol imzaladı.

Kocaeli Barosu Başkanı Av. Sertif Gökçe ile önceki gün bir araya gelen Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz, “Okulumuz anaokulundan liseye 58 derslikten oluşuyor. Toplam 15000 m2 kapalı alana, 3600 m2 bahçe alanına sahip. Her branşa uygun 4 farklı spor salonumuz, 3 bilişim, 4 müzik, 3 görsel sanatlar dersliğimiz var. Beş laboratuvar ve 3 kütüphane bulunuyor. Hedefimiz sadece sınavlarda istediği bölümleri kazanan öğrenciler yetiştirmek değil. Aynı zamanda her öğrencimizin en az bir enstrüman çalacak kadar müzik eğitimi, en az bir branşta çok iyi olacak kadar spor eğitimi almasını ve en az bir yabancı dili çok iyi konuşmasını da istiyoruz” dedi.

Kocaeli Barosu Başkanı Sertif Gökçe de, Bilnet Okulları'nın ilimize gelmiş olmasından çok mutlu olduklarını söyleyerek “İlimizde eğitimin kalitesini artırmak amacıyla yapılan bu tür yatırımlar bizleri de mutlu ediyor” dedi. İmzalanan protokol gereği ilimizdeki 1500’den fazla avukat Bilnet’in erken kayıt avantajlarından bir yıl boyunca yararlanacak. Protokol töreninde Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Müdürü Yasemin Demirkol, Kurumsal İletişim Müdürü Sinan Yazıcı ile İdari Müdür Fatih Korkmaz da yer aldı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İzmit’te Zeytin Dalı Hatıra Ormanı kuruldu

İzmit’te Zeytin Dalı Hatıra Ormanı kuruldu