27 Şubat 2020 Perşembe

Kocaeli MY Kolej'den ikinci şube

Kocaeli MY Kolej'den ikinci şube

Kocaeli'nin önde gelen okullarından MY Kolej ikinci şubesini açıyor. Gülistan Koleji’ni devralan MY Kolej’den resmi açıklama yapıldı

25 Ocak 2020 Cumartesi 15:18 Eğitim

İşte o açıklama: Kocaeli Yeşilova'da hizmet veren Gülistan Koleji okulumuzca devir alınarak ikinci dönem itibariyle MY Kolej olarak hizmetine devam edecektir. Türkiye'de 20. yerleşke, 41. şube, Kocaeli'de 2. şube olarak hizmet verecek yeni kampüsümüz anasınıfı, ilkokul ve ortaokul olarak hizmetine devam edecektir. 6.000 metrekare arsa içerisinde yaklaşık 6.000 metrekare kapalı alana sahip yeni yerleşkemizde 700'e yakın kontenjan ile Kocaeli'ye hizmet vermeye devam edeceğiz. Mevcut okul yönetimi ile bütün konularda anlaşma sağlanmış olup şirket devir alımı konusunda çalışmalar ve girişimler başlamış ve birkaç gün içinde devir süreci tamamlanacaktır. Devir süreci tamamlandığında okulun ismi de MY Okulları olarak değiştirilecektir.

ÇALIŞANLAR GÖREVLERİNE DEVAM EDECEK

İkinci dönem itibariyle MY KOLEJ'in kurumsal yapısı ve eğitim modeli oryantasyon çalışmaları ile aşama aşama yeni yerleşkemizde uygulanarak, tüm uyum süreci tamamlanacak ve 2020-2021 Eğitim Öğretim dönemine hazır edilecektir. Bu süreçte mevcut kurum çalışanları aynı şekilde görevlerine devam edeceklerdir. Kocaeli'mizin plakası 41. şubemizi Kocaeli'mize kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Yeni yerleşkemiz, başarı odaklı eğitim anlayışımızın ve MY Kolejin eğitim modelinin en güzel yansıdığı kampüslerden biri olacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Valilikten deprem açıklaması

Valilikten deprem açıklaması