15 Ağustos 2020 Cumartesi

Kültür’lü yüzücülerden 2 kupa 50 madalya

Kültür’lü yüzücülerden 2 kupa 50 madalya

Başiskele’de bulunan Bilgili Kültür Okulları; eğitimin dışında spor faaliyetlerinde de ilimizin önde gelen eğitim kurumlarından olmayı sürdürüyor

09 Ocak 2020 Perşembe 10:20 Eğitim

4-5 Ocak tarihlerinde Gebze Olimpik Yüzme Havuzu'nda gerçekleştirilen Okullar Arası Gençler ve Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Müsabakalarında geçtiğimiz üç yılda olduğu gibi bu yıl da genç erkeklerde Bilgili Kültür Okulları takım halinde il şampiyonu olmayı başardı. Yıldız Erkekler Takımı ise il üçüncüsü olarak büyük bir başarıya imza attılar. Şampiyonluklar dışında ferdi olarak farklı kategorilere ise tam 50 madalya almayı başaran Bilgili Kültür Okulları turnuvaya damgasını vurdu.

ÖĞRENCİLERE TEBRİK

Ağırlıklı olarak Milli sporculardan oluşan Bilgili Kültür Okulları yüzme takımının şimdiki hedefi ise Türkiye Yüzme Şampiyonası'nda daha iyi dereceler elde ederek ilimizi en güzel şekilde temsil etmek. Okul Kurucusu Ali Aydemir turnuvaya katılan öğrencileri tebrik ederek, öğrencilere sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde her zaman tam destek olduklarını ve Türkiye Şampiyonası'nda yanlarında olduklarını belirtti.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Büyükakın, Körfezli muhtarlarla buluştu

Büyükakın, Körfezli muhtarlarla buluştu