06 Temmuz 2020 Pazartesi

Montessori’de Anneler Günü kutlandı

Montessori’de Anneler Günü kutlandı

İzmit Yenişehir Mahallesi Arda Sokak’ta bulunan ilimizde Montessori eğitimini ilk uygulayan anaokulu Özel Bilgi Köprüsü Montessori Anaokulu her Mayıs ayının ikinci pazarı kutlanan Anneler Günü geleneğini bozmadı. Bu yıl da annelere yakışır güzel bir kutlama yaptı

16 Mayıs 2019 Perşembe 10:37 Eğitim

SEKA Bahçe tesislerindeki kutlamada 300’ü aşkın davetli ağırlandı. İftarla başlayan kutlamaya velilerin gösterdiği ilgi yetkilileri sevindirirken program Montessori Anaokulu Müdürü Zeynep Emiroğlu’nun konuşmasıyla başladı. Anne olmanın kutsal bir görev olduğunu söyleyen Emiroğlu, “Çocuğun ilk doğduğu andan itibaren ilk ve ebedi eğiticisi annedir” dedi.

DUYGUSAL ANLAR

Öğretmenlerin organize edip ev sahipliği yaptıkları kutlamada tüm detaylar düşünülmüştü. Birlikte iftar sonrası sohbetli ortam, samimi hava yansıtırken annelere günün anısına hediye de yağdı. Duygusal anlar yaşandı. Anneler kendileri için hazırlanmış melek kanatlı özel tahtta oturup, günün anısına bol bol hatıra fotoğrafı çekildi. İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu, Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Korkmaz ile Kocaeli Anneler Derneği Başkanı Hande Kaya da bu anlamlı organizasyona katılan isimler arasındaydı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Polisin şüphelendiği araçtan bunlar çıktı

Polisin şüphelendiği araçtan bunlar çıktı