22 Eylül 2020 Salı

MY Kolej ücret iadesi garantisi veriyor!

MY Kolej ücret iadesi garantisi veriyor!

İlimizin önemli özel okullarından MY Kolej, Pandemi sürecinde ana sınıfında yüzde 100, diğer tüm sınıflarda yüzde 50 ücret iadesi garantisi veriyor

18 Ağustos 2020 Salı 13:01 Eğitim

İlimizin önemli özel okullarından MY Kolej, pandemi sürecinde ana sınıfında yüzde 100, diğer tüm sınıflarda yüzde 50 ücret iadesi garantisi veriyor. Bu zor günlerde velilerinin yanında olduklarını duyuran okul yönetimi şu açıklamayı yaptı: ‘’2020-2021 Eğitim Öğretim Döneminin başlangıcı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından açıklanan takvimde 21 Eylül 2020 olarak ilan edildi. Bu tarihte okulların açılmama olasılığı üzerine kamuoyunda yaşanan tartışmaların velilerimizde de endişeye sebep olduğu gözlenmektedir. 12 Ağustos 2020 tarihinde Milli Eğitim Bakanlığının açıklamalarının ardından Kocaeli MY Kolej olarak aldığımız kararları sizlerle paylaşmak isteriz.

UZAKTAN EĞİTİME HAZIRIZ

Öncelikle velilerimiz ve öğrencilerimiz tarafından şunun bilinmesini isteriz ki, biz yüz yüze eğitime de, online eğitime de hazırız. Tüm hazırlıklarımızı bu iki ihtimale göre tamamladık. Önümüzdeki hafta itibariyle kurumumuza özel yazılan MY Online Akademi programı ile online derslere devam edeceğiz. Yaşanan pandeminin etkilerinin görüldüğü Mart ayından sonra, Kocaeli’de en hızlı şekilde uzaktan eğitime başlayarak bu alanda kullandığımız programın ilk keşfedicilerinden olduğumuz kamuoyunca çok iyi bilinmektedir.  Ancak gelinen noktada “herkesten farklı olanlar büyüklerdir” mantığıyla; ücretsiz, güvensiz, herkesin kullandığı programlarla değil, kendimize özel, profesyonel, güvenli ve büyük yatırım yaptığımız kendi programımız, kendi yazılımımız yani MY Online Akademi ile uzaktan eğitime hazırız.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Büyük kurumlar, zor günlerde büyüklüğünü tesciller. Bunun farkında olan MY Kolej, bu zor günlerde de velilerimizin destekçisi olacaktır. Kamuoyunun takdir edeceği gibi Kocaeli’de bu açıklamayı yapan ilk kurum olmanın haklı gururunu bir kez daha yaşıyoruz. Bu süreçte velilerimiz ve veli adaylarımız tarafından sıkça sorulan, “Önümüzdeki dönem okullar açılmazsa ne olacak, ücret politikanız ne olacak?” sorularına ilanen cevap veririz ki:

EL ELE SÜRECİ YÜRÜTÜYORUZ

Yaşanan pandeminin olası etkileri nedeniyle, önümüzdeki dönem, yani 21 Eylül 2020 tarihinde okullar resmi makamlarca açılmaz ve uzaktan eğitime zaruri olarak bir süre daha devam edilmesi gerekirse, MY Kolej olarak, 180 gün üzerinden hesaplanan öğrencilerimizin okula kayıt ücretlerinin her güne düşen okul gün birim ücretinin Ana sınıflarında %100’ünü yani tamamını; diğer tüm sınıf düzeylerinde %50’sini iade edeceğimizi garanti ediyoruz. Velilerimizin; öğrencilerimizin geleceği için yapmış olduğu fedakarlığı görüyor, takdir ediyor ve ana sınıflarında "tamamı", diğer sınıflarda “yarısı bizden” diyerek, velilerimizle el ele bu süreci yürütüyoruz.

TAAHHÜT EDİYORUZ

Ancak 21 Eylül 2020 sabahı, öğrencilerimizin şen seslerinin okulumuzda duyulması en büyük dileğimiz. Olası bir istenmeyen gecikmede de tüm masrafın yukarıda izahı bulunan şekilde ana sınıflarında tamamının, diğer tüm sınıf düzeylerinde yarısının kurumumuz tarafından karşılanacağını ilanen taahhüt ederiz.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Eve giren 3 metrelik yılan panik yarattı!

Eve giren 3 metrelik yılan panik yarattı!