21 Ocak 2019 Pazartesi

Nesibe Aydın Okulları tanıtım ofisini açtı

Nesibe Aydın Okulları tanıtım ofisini açtı

Türkiye’nin en başarılı okulları arasında yer alan Nesibe Aydın Okulları’nın Kocaeli şubesi, tanıtım ofisini Yahya Kaptan Mahallesi’nde açtı

01 Şubat 2018 Perşembe 11:42 Eğitim

Üniversite sınavına girişte elde ettiği başarılarla adını Türkiye genelinde duyuran Nesibe Aydın Okulları, Ankara, Konya ve Antalya’dan sonra Kocaeli’de de eğitim sektörüne hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. 2018-2019 eğitim-öğretim döneminde Yahya Kaptan Mahallesi’ndeki binasında Anadolu ve Fen Lisesi olarak faaliyete geçecek olan Nesibe Aydın Kocaeli Okulları, tanıtım ofisini de aynı bölgede açtı.

UZMANINDAN BİLGİ ALIN!

Yahya Kaptan Mahallesi’nde, Akmis Seyahat’in hemen yanında açılan tanıtım ofisinde, 25 Mart Pazar günü yapılacak bursluluk ve okula giriş sınavı için kayıt oluşturmak isteyen öğrenci ve velilere yardımcı olan ekip, aynı zamanda okulun eğitim yapısı hakkında da bilgi veriyor. Siz de Nesibe Aydınlı olmak istiyorsanız, bir an önce tanıtım ofisine giderek eğitim uzmanlarından gerekli bilgileri alın.

ÖN KAYIT İÇİN

Okula giriş ve bursluluk sınavına ön kayıt için 0 850 733 19 84 numaralı telefonu arayabilir ya da www.onkayit.nesibeaydin.k12.tr adresinden ön kaydınızı yaptırabilirsiniz.

TANITIM OFİSİ

Adres: Yahya Kaptan Mahallesi, Kardelen Sokak, No:5/A, Zemin Kat, İzmit/KOCAELİ Tel: 0 262 311 59 46

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Yerli üretim taksi bisikletler Avrupa'ya açılıyor

Yerli üretim taksi bisikletler Avrupa'ya açılıyor