23 Ekim 2018 Salı

  • 5,680 TL
  • 6,512 TL
  • 223,01 TL
  • 94.682

Nevzat Doğan’dan Bilnet’e ziyaret

Nevzat Doğan’dan Bilnet’e ziyaret

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, ilimizde ilk özel Fen Lisesi’nin de içinde bulunduğu Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü’nün İzmit Yenişehir Mahallesi’ndeki yeni öğrenci kayıt ofisini ziyaret etti.

02 Ocak 2018 Salı 13:38 Eğitim

Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Korkmaz, geçen Ağustos ayında İzmit Tepeköy Mahallesi’nde 25 milyon TL’lik büyük bir yatırımın temelini atmıştı. İnşaatı tamamlanma aşamasına gelen kampüs, ilimizdeki ilk Özel Fen Lisesi’ni de bünyesinde barındırma özelliği taşıyacak. Toplam 1.400 öğrenci kapasiteli okulun ön kayıt bürosu İzmit Yenişehir Mahallesi Dönmez Sokak No:22, Yenişehir tramvay durağına 200 metre mesafedeki adresinde faaliyete başladı. Okul Müdürü Yasemin Demirkol, Kurumsal İletişim Sorumlusu Sinan Yazıcı, halkla ilişkiler ve öğrenci işleri sorumluları Bensu Boz, Sevgi Gürelman ve Mert Toker’in hazır bulunduğu ofisi İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ziyaret etti.

KORKMAZ'I KUTLADI

Bilgi Köprüsü Kurucusu ve Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz’dan yeni okul hakkında bilgi aldı. Korkmaz, ilimizin en iyi eğitim kadrosu ve en iyi olanaklarla eğitimde çıtayı daha yukarı çıkarmayı hedeflediklerini belirterek, “Eğitim camiasındaki bütün bilgi ve birikimlerimizi yeni okulumuza aktaracağız” dedi. Korkmaz’ı yatırım cesaretinden dolayı tebrik eden Doğan da, “Okul öncesi eğitimden, üniversiteye kadar ilimizde giderek artan bir ivme var. Başarılarıyla bizleri gururlandıran öğrencilerimiz inanıyorum, yeni ve çağdaş Türkiye’nin inşaasın da önemli görevler üstlenecektir. Bu amaç doğrultusunda Ali Korkmaz’ı bu tür yatırımlarda gösterdiği cesaretten dolayı tebrik ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İYİ Parti İl Binası 3 Şubat’ta açılacak

İYİ Parti İl Binası 3 Şubat’ta açılacak