24 Ekim 2020 Cumartesi

Safir Koleji, başarı çizgisini yükselterek korudu

Safir Koleji, başarı çizgisini yükselterek korudu

Körfez’in başarılı özel eğitim kurumlarından olan Safir Koleji, 2020 LGS sınavlarında da başarı çizgisini yükselterek korumayı başardı. 321 öğrenci yüzdelik başarı dilimleri içinde yer alarak gelecek için önemli bir adımı atmış oldular

18 Temmuz 2020 Cumartesi 14:42 Eğitim

Safir Koleji Körfez Kampüsü yetkilileri tarafından yapılan açıklamaya göre, başarı oranları içinde yer alan öğrencilere, yeni dönem kayıtları sırasında ödül olarak çeşitli oranlarda burs imkanı sağlanacak. Bu oranlar içinde yer alan ve burs kazanmayı başaran öğrenciler, başarıları oranında ödül almış olacaklar. Safir Koleji, yeni eğitim döneminde de eğitim alanında ki iddiasını devam ettiriyor. Yeni dönem için tüm sağlık önlemlerini de alan safir Koleji, pandemi döneminde de uzaktan eğitimini başarıyla uygulayabilen kurumların başında yer almıştı.

"ÖĞRENCİLERİMİZİ ÖZLEDİK"

Okulların açılmasıyla hızlı bir tempoyla yeni döneme başlayacaklarını, birikmiş tüm enerjileriyle öğrencilerin başarısı için çalışacaklarını söyleyen Kampüs Müdürü Mehmet Çuhadar, “Biz öğrencileri, öğrenciler bizi özledi. İnşallah buluştuğumuz anda da hepimiz gelecek ve yeni başarılar için koşmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Buse ve Mertcan evliliğe ilk adımı attı

Buse ve Mertcan evliliğe ilk adımı attı