24 Ekim 2020 Cumartesi

Safir’de 11 ve 12. sınıflar doluyor

Safir’de 11 ve 12. sınıflar doluyor

Safir Koleji Körfez Kampüsü’nde 2020-2021 eğitim yılı hazırlıkları devam ederken, sayısal, eşit ağırlık ve yabancı dil bölümlerinde doluluk oranının tamamlanmak üzere olduğu belirtildi

13 Temmuz 2020 Pazartesi 14:57 Eğitim

Safir Koleji Körfez Kampüsü’nde 2020-2021 eğitim yılı hazırlıkları devam ederken, sayısal, eşit ağırlık ve yabancı dil bölümlerinde doluluk oranının tamamlanmak üzere olduğu belirtildi. 31 Ağustos 2020 tarihinde okulların açılması yönünde takvim belirlendikten sonra kayıtlarda da hareketlenme başladı. Koronavirüs gölgesinde olmasına rağmen başarılı bir şekilde evden eğitim vererek sezonu tamamlayan Safir Koleji’nde, yeni dönem için 11 ve 12. Sınıflarda kontenjanların dolmak üzere olduğu öğrenildi.

BAŞVURUYA BEKLİYORLAR

Bu sene önlemler kapsamında sınıfta ki öğrenci kapasitesinin azaltılarak, kontenjanları azaltılmış sınıflar yapılacağı belirtilerek, okullar açılmadan yer bulmak isteyen öğrenci ve velilerinin bir an önce başvuru yapmaları bekleniyor. 2020-2021 eğitim döneminde öğrencilerin sağlığı için gerekli her türlü önlemin alındığını belirten Körfez Kampüs Müdürü Mehmet Çuhadar, “Maske, mesafe ve hijyen konusunda örnek olacak hazırlıklar yaptık. Huzur içinde bir eğitim dönemi geçirmek ve tamamlamak için tüm önlemler alındı” dedi.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

İlk bağış oğlundan geldi

İlk bağış oğlundan geldi