23 Şubat 2020 Pazar

Turgut Özal minikleri kırmızıya büründü

Turgut Özal minikleri kırmızıya büründü

Gölcük Turgut Özal İlkokulu Ana sınıfı öğrencileri, sınıfta gerçekleştirdikleri ‘Kırmızı’ etkinliğinde renkli görüntüler sergiledi.

03 Ekim 2019 Perşembe 14:00 Eğitim

Gölcük’ün sayın eğitim kurumlarından biri olan Gölcük Turgut Özal İlkokulu, vermiş olduğu kaliteli eğitimle velilerin tercih ettiği devlet okullarından biri. Özellikle okul öncesi eğitimde ana sınıfı öğrencileri, özel okulları aratmayacak birbirinden anlamlı ve güzel etkinliklerle dikkat çekiyor. Yaklaşan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesi okulun Sevimli Astronotlar Sınıfı, öğretmenleri Özden Sülün öncülüğünde muhteşem bir etkinliğe imza attı.

MİNİKLER TAM NOT ALDI

Tüm minik öğrenciler bugün için kırmızı kıyafetler giyerek, kırmızı oyuncaklarla okulun köşesini süsledi. Ellerinde Türk bayraklarıyla da güzel kareler oluşturarak deyim yerindeyse yeri göğü kırmızıyla donattı. Birbirinden güzel mesajlar verildi. Bu başarılı çalışma okul müdürü Nail Ekiz başta olmak üzere tüm velilerden de tam not aldı. Anasınıfının yapmış olduğu bu başarılı çalışma önümüzde kutlanacak olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesi de güzel bir prova niteliğindeydi

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Ellibeş, ekonomik gelişmeleri değerlendirdi

Ellibeş, ekonomik gelişmeleri değerlendirdi