06 Haziran 2020 Cumartesi

Veli-Der, 'Aydınlanma ve Eğitim' konferansına davet etti

Veli-Der, 'Aydınlanma ve Eğitim' konferansına davet etti

VELİ-DER Kocaeli Şubesi 12 Mayıs 2019 Pazar günü saat 15.00’de Kocaeli Fuar içi Sivil Toplum Merkezi 4 Nolu Salonunda Prof. Dr. Örsan Kunter Öymen’in konuşmacı olarak katılacağı bir konferans düzenleyecek

10 Mayıs 2019 Cuma 12:57 Eğitim

Öğrenci Veli Derneği (VELİ-DER) Kocaeli Şubesi 12 Mayıs 2019 Pazar günü saat 15.00’de Kocaeli Fuar içi Sivil Toplum Merkezi 4 Nolu Salonunda Prof. Dr. Örsan Kunter Öymen’in konuşmacı olarak katılacağı bir konferans düzenleyecek. Tüm öğrenci ve velileri konferansa davet eden VELİ-DER Kocaeli Şube Başkanı Göksal Yılmaz şunları söyledi: “Öğrencilerimizin; aklını özgürce kullanan, sorgulayan, çoğulcu, analitik ve yaratıcı, eleştirel düşüncesi gelişmiş, kurgular üzerinden değil, olgular üzerinden toplumsal olayları değerlendiren, doğada olanları doğa içinde açıklayan, doğrunun, gerçeğin, hakikatin peşinden giden, neden-sonuç ilişkisi kurabilen bir bakış açısı kazanmış bireyler olarak yetiştirilmesini istiyoruz.

DAVET ETTİ

Kocaeli Öğrenci Veli Derneği olarak öğrenci ve velilerimizle birlikte kamusal, laik, bilimsel ve demokratik eğitim talebimizdeki ısrarımızı ve mücadelemizi kararlıkla sürdürmeye bu konularda aydınlatma eğitimlerimize devam edeceğiz. Bu anlamda Pazar günü saat 15.00’de Kocaeli Fuar içi Sivil Toplum Merkezi 4 Nolu Salonunda Prof. Dr. Örsan Kunter Öymen’in konuşmacı olarak katılacağı bir konferansımıza tüm veli ve öğrencilerimizi bekliyoruz.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Kocaelispor'un maçı Belsa'da yayınlanacak

Kocaelispor'un maçı Belsa'da yayınlanacak