19 Şubat 2019 Salı

Yıldızlar Akademisi yeni binasına taşınıyor

Yıldızlar Akademisi yeni binasına taşınıyor

Yıldız kardeşler Melike, Pınar ve Nurdan’ın sahibi olduğu Özel Yıldızlar Akademisi, bu ayın sonunda yeni hizmet binasına taşınarak, eğitim kalitesini daha da üst seviyelere çıkarmayı hedefliyor. Yeni akademide her öğrencinin bir ağacı olacak.

31 Ocak 2018 Çarşamba 11:56 Eğitim

İzmit Yenişehir Mahallesi’nde okul öncesi eğitim veren Yıldız Kardeşlerin sahibi olduğu Özel Yıldızlar Akademisi Gündüz Bakımevi, ikinci dönemin başlamasıyla birlikte yeni hizmet binasına taşınıyor. İzmit Alikahya mevkii Fatih Mahallesi Işılay Sokak No:2 adresindeki üç kattan oluşan yeni eğitim yuvası, şık tasarımı ve oldukça geniş sınıflarıyla dikkat çekiyor.

HER ÖĞRENCİYE BİR AĞAÇ

Özel Yıldızlar Akademisi, 0-6 yaş gurubuna hitap edecek olup minikler; Reggio Emilia yaklaşımıyla demokratik ilkelere bağlı olarak yetiştirilecek. Bu, düşünen sorgulayan yeni fikirlere açık olan bireyleri daha küçük yaşlardan topluma kazandırılması anlamına geliyor. Öte yandan bu eğitim sisteminden esinlenilmiş kurumun bahçesinde her öğrencisine ait bir ağaç olması ise dikkat çekiyor. Yıldızlar Akademi, bu farkı eğitim anlayışıyla önümüzdeki aylarda adından sıkça söz ettireceğe benziyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Avrupa’nın en büyüğü Kocaeli'de

Avrupa’nın en büyüğü Kocaeli'de