09 Temmuz 2020 Perşembe

Yüzmede de şampiyon: Bilnet

Yüzmede de şampiyon: Bilnet

Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi Okul Sporları Yıldızlar Yüzme İl Birinciliğinde 19’u altın, 46 madalya kazandı; erkeklerde şampiyonluk kupası, kızlarda 2.lik kupası alarak Türkiye Yarı finallerine adını yazdırdı

08 Ocak 2020 Çarşamba 12:48 Eğitim

İzmit Tepeköy Mahallesi Egemenlik Caddesi’nde bulunan Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi akademik başarıların yanı sıra spor ve sanatta elde ettiği derecelerle adından söz ettiriyor. İlk yılında YKS’de Kocaeli, LGS’de Türkiye derecesi elde eden Bilnet, Gebze’de düzenlenen Okul Sporları Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği Yarışı’nda adeta madalyaya doymadı. Erkeklerde Kocaeli Şampiyonu, kızlarda Kocaeli 2.si olan Bilnet 19’u altın toplam 46 madalya kazandı.

KORMAZ KUTLADI

Türkiye Yarıfinallerinde ilimizi temsil etmeye hak kazanan Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi, geçen yıl eğitim-öğretim hayatına başlarken, farklı ölçülerde 5 ayrı salonu ve yüzme havuzuyla spora verdiği önemi göstermişti. Elde ettikleri başarılardan dolayı yüzme takımını kutlayan ve bu başarıda emeği bulunan öğretmenleri tebrik eden Bilnet Okulları Kocaeli Yerleşkesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Korkmaz şunları söyledi:

“BİZİM İÇİN MOTİVASYON KAYNAĞI”

“Yüzme takımımız 46 madalya ve iki kupa ile Türkiye Yarı finallerine katılmaya hak kazanarak bizlere büyük bir onur yaşattı. İlk günden itibaren belirttiğimiz bir konu var. Bizler yalnızca akademik değil, spor ve sanatta da kendini geleceğe en iyi şekilde hazırlayan nesiller yetiştirmek için yola çıktık. Daha başlangıçta bu gayretlerimizin karşılığını alıyor olmak bizleri çok mutlu etmekle birlikte daha iyilerini yapmak için motive ediyor. Gençlerimizi ve bu başarıda emeği geçenleri tek tek kutluyorum.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Çölyak hastalarına glutensiz ekmek ve un

Çölyak hastalarına glutensiz ekmek ve un