22 Mayıs 2019 Çarşamba

Zeki Aygün, Bilnet’te çocukluğuna döndü

Zeki Aygün, Bilnet’te çocukluğuna döndü

AK Parti 24, 25 ve 26. dönem milletvekili, eski MKYK üyesi Zeki Aygün önceki gün Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü’nü ziyaret etti. Tam donanımlı sınıfların yanında spor ve sanat dersliklerinden de etkilenen Aygün, bir ara “Bu okulu görünce insanın çocuk olası geliyor” diyerek baterinin başına geçip, ritim tuttu

28 Eylül 2018 Cuma 14:58 Eğitim

İzmit Tepeköy Mahallesi’nde bu yıl eğitim-öğretime başlayan Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü’ne hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. İlimizin en yeni okulu olarak hizmete giren; anaokulundan Fen Lisesi’ne 58 derslik, farklı sayılarda kütüphane, laboratuvar, spor salonu ve görsel sanatlar bölümlerinden oluşan Bilnet’i önceki gün AK Parti 24, 25 ve 26. dönem milletvekili, eski MKYK üyesi Zeki Aygün ziyaret etti.

BATERİDE RİTİM TUTTU

AK Parti eski başkanvekili Mehmet Uzunoğlu ile birlikte Bilnet Okulları Kocaeli Kampüsü Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kokrkmaz’a hayırlı olsun dileklerini ileten Aygün, kampüste tam donanımlı derslik ve laboratuvarların yanında görsel sanat derslikleri ve müzik sınıflarından da etkilendiğini belirten Aygün, bir ara baterinin başına geçip ritim tuttu. Çocukluğunda bu imkanların olmadığını ifade eden Aygün, “Piyanodan, davula herşey var. Açıkçası günümüz çocukları çok şanslı, bu imkanları iyi değerlendirmeli. Benim bile çocuk olasım geldi. Böyle bir eğitim kampüsünü hayata geçiren Ali Korkmaz’ı tebrik ediyorum” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

300 işçi çıkarılmıştı: Elimsan'a haciz şoku

300 işçi çıkarılmıştı: Elimsan'a haciz şoku