23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,848 TL
  • 5,673 TL
  • 201,65 TL
  • 101.914

Kain İnşaat’ın My Hill 4 projesi göz kamaştıracak

Kain İnşaat’ın My Hill 4 projesi göz kamaştıracak

Kain İnşaat, My Hill 4 projesi için start verdi. 32 dubleks daireden oluşacak yeni proje, konumuyla, sunduğu konforla ve inşaat kalitesiyle göz kamaştıracak

23 Aralık 2016 Cuma 16:40 Güncel

Kain İnşaat’ın ortakları Yüksek İnşaat Mühendisi Cem Karaduman ve Mehmet İncir bu sabah Byhtnia Restaurant’ta kahvaltılı bir basın toplantısı gerçekleştirerek yeni projeleri My Hill 4’ün tanıtımını yaptı. Mimar Emre Gökdua ve Satış Müdürü Yeşim Karaduman’ın da hazır bulunduğu basın toplantısına çok sayıda basın mensubu ilgi gösterdi.

Kain İnşaat’ın ortaklarından Yüksek İnşaat Mühendisi Cem Karaduman yeni projelerini anlattı

AYRINTILI BİLGİ VERDİ

Yeni projeleri ile ilgili ayrıntılı bilgi veren Kain İnşaat ortaklarından Cem Karaduman, “Kain İnşaat olarak bugüne kadar çok sayıda aileyi ev sahibi yaptık. Hayata geçirdiğimiz nitelikli konut projeleri, yarattığımız konforlu yaşam alanları ve koşulsuz müşteri memnuniyetiyle adımızı kısa sürede duyurmayı başardık. İlk projemiz My Hill 1’i, Umuttepe yolu üzerinde, Tüysüzler mevkiinde inşa ettik. Aynı bölgede yaptığımız My Hill 2’yi de kısa sürede ev sahiplerine teslim ettik” dedi.

My Hill 4 projesinin tanıtım toplantısına Kain İnşaat’ın ortakları Cem Karaduman, Mehmet İncir, Mimar Emre Gökdua ve Satış Müdürü Yeşim Karaduman katıldı

MY HİLL 4 BAŞLADI

Karaduman konuşmasına şöyle devam etti: “Kain İnşaat olarak, kapalı ve açık otoparktan yüzme havuzuna, çocuk oyun parkından sosyal tesise, fitness salonundan seyir terasına kadar her türlü ayrıntının düşünüldüğü My Hill 3’ü de tamamlamak üzereyiz. Şirket olarak gördüğümüz ilgi üzerine Kocaeli halkının karşısına yeni projelerle çıkmaya devam ediyoruz. Son olarak Kain İnşaat olarak My Hill 4 için harekete geçtik. Kain İnşaat, yine aynı bölgede, yine aynı kalitede konutlar yapacak.

32 DUBLEKS DAİRE

4.5 dönümlük alan üzerine inşa edeceğimiz My Hill 4, 16 bahçe dubleks, 16 çatı dubleks olmak üzere 32 dubleks daireden oluşacak. İzmit’in en temiz havasına sahip bölgesinde inşa edeceğimiz konutlar Körfez ve Kartepe manzarasına sahip. 3+1 olarak planlanan, 2 banyo ve bir tuvaletin yer aldığı konutlar 180 ya da 185 metrekare büyüklükte olacak. Salonların hepsi güneye, yatak odaları ise kuzeye bakacak.

ŞEHRE ÇOK YAKIN

Lokasyon olarak çok iyi bir bölgede, KOÜ Umuttepe Kampüsü yolu üzerinde inşa edeceğimiz My Hill 4, şehir merkezine ve üniversiteye 4 kilometre, D-100 Karayolu’na ise 3 kilometre mesafede bulunuyor. Konutlar, ileride açılması planlanan TEM bağlantı yolunun ise hemen yanı başında yer alıyor. Özellikle şehir merkezine çok yakın olması My Hill 4 projesini daha cazip hale getiriyor.

SOSYAL DONATILAR

My Hill 4 projesi de firmamızın hayata geçirdiği diğer projeler gibi sosyal donatılarıyla dikkat çekiyor. Sitede güvenlik, kapalı otopark, her daireye depo, fitness salonu, sosyal tesis, yüzme havuzu ve çocuk oyun alanları bulunuyor. Her daireye otoparktan asansörle ulaşım da mümkün. My Hill 4 projemizden ev sahibi olanlar konforlu yaşam alanlarına kavuşurken kaliteyle de buluşacak.

BİRİNCİ SINIF MALZEME

My Hill 4 projemizde yer alan dairelerin tamamında birinci sınıf kaliteli malzeme kullanıyoruz. Üst düzey ses ve ısı yalıtımına sahip dairelerde yoğuşmalı kombi ile doğalgaz tasarrufu sağlanacak. Öte yandan termostatlı radyatörler ve konfor camlar, ev sahiplerinin konforunu artıracak. Mutfak ve banyolar ise Çanakkale Seramik’in en kaliteli, en iyi malzemeleriyle güzelleşecek.

HEPSİ İÇİNDE TESLİM

Firmamızın diğer projelerinde olduğu gibi My Hill 4’te de daireleri mutfak dolapları, kombi, banyo dolapları ve portmantosu hazır bir şekilde teslim edeceğiz. Son derece modern ve zevkli malzemelerin kullanıldığı dairelerde kapılar gibi süpürgelikler de lake olacak, derzli laminat parke kullanılacak. My Hill 4 projemiz bittiğinde Kocaeli’nin en iyi sitelerinden biri olarak parmakla gösterilecek.”

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Muhtar Nazmi Balaban vefat etti

Muhtar Nazmi Balaban vefat etti