22 Haziran 2018 Cuma

  • 4,698 TL
  • 5,479 TL
  • 191,61 TL
  • 95.613

Kocaeli iş dünyası problemlerini Böke'ye iletti

Kocaeli iş dünyası problemlerini Böke'ye iletti

Kocaelili iş adamları sektörleriyle ilgili problemlerini ve çözüm önerilerini CHP Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke'ye iletti

26 Mart 2017 Pazar 12:25 Siyaset

CHP Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, KOTO’da Kocaelili iş adamlarıyla bir araya geldi. Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Meclis Başkanı Akın Doğan, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Volkan Yılmaz, Hüseyin Gezer, Meclis Başkan Yardımcısı Alp Kayalar, yönetim kurulu ve meclis üyeleri tarafından ağırlanan Selin Sayek Böke’ye ziyaretinde, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit İlçe Başkanı Mehmet Emin Küçükkaya, CHP İl Yönetim Kurulu ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

BU BULUŞMALAR ÇOK ÖNEMLİ

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren KOTO Başkanı Necmi Bulut, “Demokrasimizin vazgeçilmezi siyasi partilerimizin, STK’larımızı ziyaret ederek görüşlerini bizlerle paylaşması, bizlerin de görüşlerini çalışma yapılmak üzere dinlemesi çok önemli. Bu manada bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi. Akabinde konuşan CHP Ekonomi Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selin Sayek Böke, “Bizler de iş dünyamızla bir araya gelmeyi ve sizlerin sorunlarına çözüm üretebilmeyi ülkemizin geleceği adına çok önemli buluyoruz” dedi. Konuşmaların ardından, Kocaelili iş adamları görüş ve önerilerini CHP heyetiyle paylaştı.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Fatih Uzun, kalp krizine yenik düştü

Fatih Uzun, kalp krizine yenik düştü