23 Mayıs 2018 Çarşamba

  • 4,848 TL
  • 5,673 TL
  • 201,65 TL
  • 101.914

KSO Başkanı Zeytinoğlu Paris’te!

KSO Başkanı Zeytinoğlu Paris’te!

Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, Dünya Odalar Federasyonu Genel Konsey toplantısına katılmak için Fransa’nın başkenti Paris’e gitti

28 Şubat 2017 Salı 11:56 Güncel

Geçtiğimiz Aralık ayında, büyük bir başarıya imza atarak Dünya Odalar Federasyonu Genel Konsey Üyeliğine üçüncü kez seçilen Kocaeli Sanayi Odası Başkanı Ayhan Zeytinoğlu, 130 ülkeden bin 200’ün üzerinde oda üyesinin kullandığı oylarla Avrupa Bölgesi’ni temsilen 2017-2019 dönemi için göreve geldi. Dünya Odalar Federasyonu (WCF), Milletlerarası Ticaret Odası (ICC) tarafından 1950 yılında üyelik ağındaki ticaret odalarını temsil etmek, odalar arasındaki ilişkileri güçlendirmek amacıyla kuruldu. Zeytinoğlu, Dünya Odalar Federasyonu Genel Konsey toplantısına katılmak üzere Fransa’nın başkenti Paris’e gitti.

ODALAR TOPLULUĞU

Apolitik bir sivil toplum kuruluşu olan Dünya Odalar Federasyonu 12 bin oda ve bu odalara bağlı iş dünyasının global ağını birleştiren bir odalar topluluğu. Odalar arası bağı kuvvetlendiren, odaların daha üretken olmasını sağlamayı amaçlayan Dünya Odalar Federasyonu özel sektörün gelişimini teşvik etmek, odaların kapasitesini artırmak için, Dünya Bankası, Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı ve bölgesel kalkınma bankaları da dahil olmak üzere çok taraflı örgütler ile ilişkiler geliştiriyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

Bankaya kızdı, POS cihazı fırlattı!

Bankaya kızdı, POS cihazı fırlattı!