22 Haziran 2018 Cuma

  • 4,698 TL
  • 5,479 TL
  • 191,61 TL
  • 95.613

Tüpraş başvurularında sona gelindi!

Tüpraş başvurularında sona gelindi!

İzmit Rafinerisi'nde görevlendirilmek üzere lise mezunu düzeyinde personel alımı yapacağını duyuran, Türkiye’nin en büyük sanayi tesisi olan Tüpraş'ta başvurular bugün sona eriyor

11 Mart 2017 Cumartesi 20:51 Güncel

Türkiye’nin en çok kar eden kuruluşlarından biri olan Tüpraş, personel alımı yaparak büyüme hedeflerini sürdürmeyi planlıyor. Bilindiği üzere Tüpraş, İzmit Rafinerisi'nde çeşitli bölümlerde görevlendirilmek üzere lise mezunu düzeyinde eleman alınacağını duyurmuştu. 500'ün üzerinde personel alacağı tahmin edilen Tüpraş'ta başvurular bugün saat 24:00'te sona erecek. Tüpraş’ta çalışmak isteyen lise mezunu olan kişiler, Tüpraş'ın web sitesinden başvuru formunu doldurarak İzmit Rafinerisi ilanına başvurularını yapabilecek. Başvuru sırasında yanlış veya eksik bilgi girişi yapanların başvuruları geçersiz sayılacak.

BÖLÜM ŞARTLARI BULUNUYOR

Yapılan duyuruda Tüpraş İzmit Rafinerisi'nde görevlendirilmek üzere Meslek Yüksek Okulları, Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Anadolu Teknik Lisesi ve Çok Programlı Liseler'in, Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik, Haberleşme, Endüstriyel Haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Mekanik, Endüstriyel Otomasyon, Deniz ve Liman İşletme, Gemi Makineleri, Hidrolik ve Pnomatik, İş Sağlığı ve İş Güvenliği, İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği, Kimya, Labaratuvar, Kimya Teknolojisi, Makine, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Makine Ressamlığı, Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü, Mekatronik, Metal İşleri, Metal Teknolojisi, Metalurji, Malzeme, Motor, Petro Kimya, Petrol Sondaşı ve üretimi, Rafineri ve Petro Kimya, Telekominikasyon, Termik Santral Makineleri,Termik Santrallerde Enerji Üretimi, Tesfiye, Torna Tesfiye, Kimya Proses, Enerji, Elektrik Enerjisi Üretim-İletim ve Dağıtım Kontrol Sİstemleri, Yangınla Mücadele, İnşaat, İnşaat Teknolojisi, Kaynak, Kaynak Teknolojisi bölümlerinden mezun olan üretim operatörlerinin alınacağı belirtildi.

ÇEŞİTLİ ŞARTLAR GEREKİYOR

Başvuruda bulunan adaylar içinde, üçlü vardiya düzeninde çalışabilecek, 1989 ve sonrası doğumlu, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya engel sağlık durumu bulunmayan, kapalı mekan, dar alan, yükseklik vb. alanlarda çalışmaya engeli olmayan, kamu haklarından mahrum olmayan, T.C. vatandaşı olan, kötü şöhretli kişi olarak anılmayan, mesleki bilgi sahibi olan, işe kabul halinde Kocaeli, Körfez, İzmit ve Derince ilçelerinde ikamet edebilecek, tercihen MS Ofice programı kullanabilen ve İngilizce bilenler tercih edilecek.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

AKP'li Yaman'dan sert Hollanda çıkışı: Terbiyesizlik yapıyorlar!

AKP'li Yaman'dan sert Hollanda çıkışı: Terbiyesizlik yapıyorlar!