09 Temmuz 2020 Perşembe

SEDAŞ çağrı merkezine altın kulaklık ödülü

SEDAŞ çağrı merkezine altın kulaklık ödülü

Çağrı Merkezleri Derneği tarafından bu yıl 4.’cüsü düzenlenen Altın Kulaklık ödüllerinde, SEDAŞ Çağrı Merkezi Temsilcisi Şeymanur Özdemir, “En Samimi Müşteri Deneyimi” dalında birincilik ödülünün sahibi oldu

30 Kasım 2019 Cumartesi 01:46 Ekonomi

Çağrı Merkezleri Derneği tarafından bu yıl 4.’cüsü düzenlenen Altın Kulaklık ödülleri, düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu. Çağrı Merkezi dünyasından bir çok temsilcinin katıldığı törende; finale kalan   Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ) Çağrı Merkezi Temsilcisi Şeymanur Özdemir “En Samimi Müşteri Deneyimi” dalında birincilik ödülünün sahibi oldu. 125 müşteri temsilcisi ile hizmet veren SEDAŞ Çağrı Merkezi; müşteri memnuniyetini her zaman en önce tutan çalışma prensibi ile 7/24 hizmet veriyor.

EN SAMİMİ MÜŞTERİ DENEYİMİ

Müşteri bildirimlerinin sağlıklı bir şekilde alınması ve sahada doğru tespit yapılması adına önemli bir görev üstlenen SEDAŞ Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcileri; gösterdikleri duyarlılık ile de örnek davranışlar sergiliyor. SEDAŞ Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Şeymanur Özdemir’in, kızı solunum cihazına bağlı bir anne ile yaptığı telefon görüşmesi ve acil müdahale gerektiren bu durum karşısında gösterdiği yaklaşımı kısaca anlatan video “En Samimi Müşteri Deneyimi” dalında büyük takdir toplayarak birinciliğe hak kazandı.

 

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

AK Partili başkan aday adayı tutuklandı

AK Partili başkan aday adayı tutuklandı