22 Ekim 2020 Perşembe

Songur Petrol dualarla açıldı

Songur Petrol dualarla açıldı

Körfez Mimar Sinan Mahallesi Eşref Bitlis Caddesi Numara 275’te, D-100 Karayolu Ankara istikametinde yer alan ve uzun zamandır ilçede ki oto gazlı araç sürücülerine hizmet veren Songur Petrol Ürünleri, yenilenerek modern tesisleri ile hizmete açıldı

18 Temmuz 2020 Cumartesi 00:44 Ekonomi

Körfez ilçede Songur ailesi tarafından uzun süredir hizmet veren Songur Petrol, alınan kararla kısa süre önce yenilenmeye gitmiş ve yakıt istasyonu, pompaları, idari binasıyla modern bir tesis yapılmıştı. Milangaz ürünlerinin satıldığı Songur Petrol tesislerinin açılışına kalabalık davetli gurubu katıldı.

PROTOKOLDEN YOĞUN İLGİ

Açılışta Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Abdullah Köktürk, Deniz Ticaret Odası Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel, Körfez Ticaret Odası Başkanı Recep Öztürk, Körfez Esnaf Odası Başkanı Yahya Öztürk, Belediye Başkan Yardımcıları İbrahim Çırpan, Osman Yurt, Faruk Denli, Levent Yılmaz, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, Saadet Partisi Körfez İlçe Başkanı Ömer Faruk Coşkun, siyasi parti yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve birim amirleri ile davetliler hazır bulundu.

BAŞKAN BOL KAZANÇ DİLEDİ

Açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Şener Söğüt, yenilenen Songur Petrol’ün ilçeye yakışan bir tesise kavuştuğunu söyleyerek, “Songur ailesine bol kazançlar diliyoruz. Körfez büyüyor ve bu tür modern tesislere olan ihtiyaç artıyor. İlçemize önemli projeler kazandıracağız. Mimar Sinan Mahallesi’nde Mehmet Akif Ersoy Camii yanında ki alana kent meydanı, Yarımca sahilde ki yaşlı dinlenme evi bunlar arasında yer alıyor ve yakında tamamlanacak” dedi. Yapılan duadan sonra tesislerin açılış kurdelesi kesildi ve konuklar yeniden düzenlenen yakıt istasyonunu ziyaret etti.
YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

TIR, tur minibüsüne çarptı: 9 yaralı

TIR, tur minibüsüne çarptı: 9 yaralı