21 Ekim 2018 Pazar

  • 5,644 TL
  • 6,498 TL
  • 222,20 TL
  • 96.455

Kocaeli Emlakçılar Odası bir ilke imza attı

Kocaeli Emlakçılar Odası bir ilke imza attı

Türkiye’nin hiçbir ilinde bulunmayan bir uygulamaya imza atan Kocaeli Emlakçılar Odası, Aralık ayı içerisinde kullanıma açılacak olan web sitesinin tanıtımını gerçekleştirdi

25 Kasım 2017 Cumartesi 22:42 Emlak

Kocaeli Emlakçılar Odası’nın dijital platformlarda planladığı ve hayata geçirmek için düzenlediği tanıtım toplantısı KOTO Meclis Salonu’nda gerçekleşti. Oda Başkanı Ahmet Pekin’in ev sahipliğinde gerçekleşen tanıtım toplatısına yönetim kurulu ve oda üyeleri geniş katılım gösterdi. Pekin, web sitelerinin aralık ayı içerisinde kullanıma açılacağını söyleyerek, “Web sitemiz meslektaşlarımızı diğer konularda olduğu gibi Kocaeli olarak bir adım daha ileriye taşıyacaktır” dedi.

BİRÇOK İL TARAFINDAN ÖRNEK ALINDI

Kuruldukları günden bu yana Kocaeli Emlakçılar Odası olarak Türkiye’ye örnek olacak çalışmalara imza attıklarının altını çizen Pekin “Belediyelerdeki uygulamamız birçok il tarafından örnek alınmış ve uygulamaya koyulmuştur. Bugün ise yine Türkiye’nin hiçbir ilinde bulunmayan bir web site çalışması ile karşınızdayız. Sitemiz bugün emlak portallarının bile yazılım ve teknolojilerinin üzerinde bir çalışma olarak size sunulacaktır. Bu siteye meslektaşlarımız portföylerini de girecekler ve bu site üzerinden üyesi bulundukları tüm emlak portallarına aynı anda giriş yapmış olacaklar” diye konuştu.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

5 çocuk annesi Sevim Yeşilırmak kansere yenildi

5 çocuk annesi Sevim Yeşilırmak kansere yenildi