23 Ekim 2018 Salı

  • 5,727 TL
  • 6,580 TL
  • 229,82 TL
  • 93.469

Pekdemir, Semt Kocaeli ile 'En İyiler' arasına girdi

Pekdemir, Semt Kocaeli ile 'En İyiler' arasına girdi

Kocaeli’nin bir markası olan Pekdemir İnşaat firmasının yeni projesi 280 konutluk Semt Kocaeli, sektörün en prestijli ödüllerinden biri olan Sign Of The City Awards 2017’de iki ayrı kategoride finale kalma başarısı gösterdi

15 Kasım 2017 Çarşamba 16:36 Emlak

Pekdemir İnşaat’ın, konutta “yeni lüks” kavramına öncülük eden projesi Semt Kocaeli , gayrimenkul sektöründe Türkiye ’nin en önemli ödüllerinden Sign Of The City Awards 2017’de, katıldığı 2 kategoride de finale yükselme başarısı elde etti. Türkiye ve KKTC ’den önde gelen 68 inşaat firmasının 155 projeyle yarıştığı Sign Of The City Awards 2017’de, Semt Kocaeli inşaatı devam eden projeler “En İyi Konut” kategorisinde, zirvedeki 4 proje arasında yer aldı. Semt Kocaeli, inşaatı devam eden projeler “En İyi Pazarlama Kampanyası” kategorisinde de finale kalan ilk 5 proje arasına seçilmeyi başardı.

ÖNEMLİ BİR BAŞARI

Pekdemir İnşaat’ın inşaatını ve satışını sürdürdüğü, toplam 280 daireden oluşan Semt Kocaeli Projesi, konutta lüks anlayışını farklılaştıran yalın ve prestijli tarzıyla, Türk Gayrimenkul Sektörü’nün zirvesinde yerini aldı. Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarının, metropoller başta olmak üzere Türkiye ve KKTC’deki en iddialı projeleriyle katıldıkları Sign Of The City Awards 2017’de, Kocaeli’yi en yeni projesi Semt Kocaeli ile temsil eden Pekdemir İnşaat, yarışmaya katıldığı her iki kategoride de, finale kalma başarısı gösterdi.

TÜRKİYE ARTIK SÜPER LİGDE

Sign Of The City Awards’ın, Türkiye’de inşaat sektörünün gelişmesine ışık tutan, çok önemli ve saygın bir organizasyon olduğunu vurgulayan Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Semt Kocaeli’nin, bu yıl katıldığımız iki kategoride birden, onlarca çok değerli ve başarılı proje arasından finale yükselmiş olması, Kocaeli’de standartlarımızı Türkiye’nin süper ligine yükselttiğimizin önemli bir göstergesidir” dedi.

MÜŞTERİLERİN KATKISI

Ülkenin önde gelen inşaat firmalarının, büyük metropoller, KKTC ve hatta yurt dışındaki projeleriyle bu dev organizasyonda yarıştığını ifade eden Mert Pekdemir, “Böyle bir yarışmada Kocaeli adını finale yazdırmak, bize gurur ve mutluluk verdi. Bu başarıda, tüm değerli çalışma arkadaşlarımızın emeği ve çabası kadar, her projemizde güvenlerini ve desteklerini yanımızda hissettiğimiz değerli müşterilerimizin de katkısı olduğuna inanıyoruz” dedi.

24 ÖDÜL VERİLECEK

Sign Of The City Awards 2017’de yarışmaya 1 Ocak 2012 ile 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında tamamlanmış ya da yapım aşamasında olan projeler katıldı. Türk tasarımcı, müteahhit ve geliştiricilerin bu yıl yurtdışındaki projeleriyle de katılabildikleri yarışmada, 28 Kasım’da gerçekleştirilecek ödül töreni ile 5 ana kategoride, 24 ödül dağıtılacak.

3 AŞAMALI, ZORLU BİR YARIŞ

Sign Of The City Awards değerlendirmeleri ve seçim işlemi 3 aşamada gerçekleştiriliyor. Başvurular tamamlandıktan sonra, başvuruların tam ve eksiksiz olduğu, kategori kriterlerine uygunluğu değerlendirilerek teknik eleme gerçekleştiriliyor. Teknik elemeyi geçen projeler arasında, alanlarında uzman olan jüri üyeleri tarafından değerlendirme yapılarak finalistler belirleniyor. Finale kalan projeler, bütün jüri üyelerinin değerlendirmesine sunuluyor. Değerlendirme sonucunda her kategoriden bir proje Sign Of The City Ödülü’nü almaya hak kazanıyor.

İNŞAAT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Kandıra yolu üzerinde Yahya Kaptan Mahallesi’ne komşu, yeşille mavinin kucaklaştığı oksijen deposu Çayırköy’de, Pekdemir İnşaat tarafından, haziran ayında inşaatına başlanan Semt Kocaeli’de, toplam 280 dairenin yer aldığı 15 bloğun inşaatı rekor hızla ilerliyor. Projede, nisan ayındaki lansmanla başlayan daire satışları, fırsatı kaçırmak istemeyenler için, cazip ödeme koşullarıyla sürüyor.

MERKEZİ LOKASYONDA

Pekdemir İnşaat tarafından, inşaatı 22 ayda tamamlanarak, dairelerin 2019 yılı mart ayından itibaren teslim edileceği açıklanan Semt Kocaeli Projesi, şehir merkezine 10 dakika, Yahya Kaptan Mahallesi’ne 4 dakika mesafede, Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü ile Kocaeli’nin 3. köprü ve havalimanı bağlantısına sadece 1,5-2 km uzaklıkta, çok cazip bir lokasyonda yer alıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Miras yüzünden babasını ve abisini kurşunladı

Miras yüzünden babasını ve abisini kurşunladı