23 Mart 2019 Cumartesi

Pekdemir’den Semt Kocaeli’de kaçırılmayacak yeni yıl fırsatı!

Pekdemir’den Semt Kocaeli’de kaçırılmayacak yeni yıl fırsatı!

Pekdemir İnşaat'ın, yapımını hızla sürdürdüğü Semt Kocaeli Projesi’nde bahçe dubleksi örnek daireyi görmeye gelenler, Ocak ayı sonuna kadar cazip ödeme fırsatlarından yararlanabilecek

09 Ocak 2018 Salı 18:07 Emlak

Pekdemir İnşaat'ın, yapımını hızla sürdürdüğü Semt Kocaeli Projesi’nde, tamamlanan bahçe dubleksi örnek daire ile eşzamanlı başlattığı cazip ödeme kampanyası 31 Ocak’ta sona erecek. Pekdemir İnşaat, Semt Kocaeli’nde banka kredisi ile daire satın almak isteyenler için, yüzde 1 peşinat kolaylığı ve piyasanın altında aylık yüzde 0,95 faiz avantajı sağlıyor. Pekdemir İnşaat, banka kredili satışlarda ayrıca, daireler için 30 ay, bahçe dubleksleri için ise 50 ay sıfır faiz seçeneği sunuyor. Örnek daireyi görmeye gelenler, Ocak ayı sonuna kadar cazip ödeme fırsatlarından yararlanabilecek.

YENİ YILA ÖZEL CAZİP ÖDEME KOŞULLARI

Pekdemir İnşaat’ın “yeni lüks” konsepti ile gerçekleştirdiği Semt Kocaeli Projesi’nde, Nisan ayında başlayan daire satışları, yeni yıla özel cazip ödeme koşullarıyla devam ediyor. Semt Kocaeli’de, villa konforu sunan örnek 5+1 bahçe dubleksi daireyi görmek üzere Satış Ofisi’ne gelenler, yılın ilk ayına özel avantajlı ödeme fırsatından yararlanabiliyorlar. Banka kredisinde “yüzde 1 peşinat ve piyasanın altındaki yüzde 0,95 aylık faiz” fırsatı ile “dairelerde 30 ay, dublekslerde 50 ay sıfır faiz” seçeneği, Semt Kocaeli’de daire sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Pekdemir’in, “düşük peşinat ve düşük faiz”li yeni yıl kampanyası, özellikle bahçeli dubleks dairelerden satın almak isteyenler için, büyük bir ödeme rahatlığı getiriyor.

İNŞAAT REKOR HIZLA TAMAMLANIYOR

Semt Kocaeli’de, günde aralıksız 18-20 saate ulaşan çalışma hızıyla, 6’şar katlı 15 blok büyük bir hızla yükseliyor. Birçok bloğun kaba inşaatının tamamlandığı projede, özellikle 2017 Ekim-Aralık döneminde inşaatın rekor hızla ilerlediği gözlenirken, tüm blokların kaba inşaatının kısa bir süre içinde tamamlanabileceği öngörülüyor. Ulusal Mimarlık Ödülü sahibi Mimar Cem Sorguç’un yalın tasarımında öne çıkan bahçe dublekslerinin, doğayla bütünleşen özel peyzajlı bahçesi ve her metrekaresi işlevsel kat planı ile hayata nasıl iki kat değer kattığı da, örnek daire ile artık net bir biçimde göze çarpıyor.

ŞEHİR MERKEZİNE 10 DAKİKA UZAKLIKTA

Pekdemir İnşaat’ın inşaatını ve satışını sürdürdüğü, toplam 280 daireden oluşan Semt Kocaeli Projesi, konutta lüks anlayışını farklılaştıran yalın ve prestijli tarzıyla, fark yaratıyor. Şehir merkezine 10 dakika, Yahya Kaptan’a 4 dakika mesafedeki Çayırköy’de 34 bin metrekarelik arazi üzerinde yer alan proje, Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü ile Kocaeli’nin 3. köprü ve havalimanı bağlantısına sadece 1,5-2 km uzaklıkta bulunuyor. İnşaatı 22 ayda tamamlanarak, 2019 yılı Mart ayından itibaren dairelerin sahiplerine teslim edileceği Semt Kocaeli Projesi’nde, 2+1 ve 3+1 ara kat daire seçeneklerinin yanı sıra, 3+1 ve 5+1 bahçe dubleksi alternatifleri yer alıyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

CHP'li Kaya'dan şok iddia: Çok sayıda arsası var!

CHP'li Kaya'dan şok iddia: Çok sayıda arsası var!