21 Ocak 2019 Pazartesi

Sadece 170 bin liraya Sarımsaklı’da yazlığınız olsun

Sadece 170 bin liraya Sarımsaklı’da yazlığınız olsun

Yeşildenize Konut Yapı Kooperatifi tarafından satışa çıkarılan Yeşil Doğa evleri, Sarımsaklı Küçükköy’de hem modern mimari tasarımları ve kullanılan üst düzey kaliteli inşaat ürünleri hem de cazip fiyatlarıyla kaçırılmayacak bir fırsat...

23 Aralık 2017 Cumartesi 10:54 Emlak

İSTER YAZLIK İSTER KIŞLIK...

65 daireden oluşan projede tüm evler aynı nitelikte panoramik olarak Ege denizini ve site içerisindeki havuzu görüyor. Yeşil Doğa evleri, 5 katlı 2 bloktan oluşuyor. Asansörlü ve modern tasarımlı binalardaki 2+1 tüm daireler brüt 100 metrekare ebatlarında.

HAYATINIZI DEĞİŞTİRECEK BİR PROJE

Yeşil Doğa evleri, deprem yönetmeliğine uygun standartlarla inşa ediliyor. Islak zeminler kalebodur, duvarlar tavana kadar kalebodur, asansör, ısı ve ses yalıtımları, ısı camlı pencereler, kahverengi penler, sineklikler, balkonlarda barbekü, otopark alanları, peyzaj alanları, yüzme havuzu, tüm odalar ağaç parke, kameralı güvenlik sistemi Yeşil Doğa evlerinin standartlarını belirleyen detaylardan bazıları. Çok kısa bir süre sonra doğalgaz ile tanışacak olan bölgede bu yazlık ev aslında yazlığın çok daha ötesinde.

MİDİLLİ ADASI VE ŞEYTAN SOFRASI MANZARASI

İsterseniz yaz aylarında Ege denizinin ve Sarımsaklı - Ayvalık - Cunda bölgesinin tadını çıkarın, isterseniz kalorifer sistemi sayesinde kış aylarında gidip huzurla yaşayın.

NASIL SAHİP OLABİLİRİM?

Yeşildenize Konut Yapı Kooperatifi tarafından yapılacak olan Yeşil Doğa evlerine şu an için kayıt alınıyor. Kayıt yapmak ve 2018 yılı başlarında inşaatına başlanacak olan projeden ev sahibi olabilmek için:

1,500 TL üye kayıt esnasında ödenecek

17,700 USD arsakatılım payıdır. Arsa alımı aşamasında peşin ödenecektir

Proje, inşaat ruhsatı, belediye harcı, yapı denetim, şantiye, harfiyat, inşaata başlama ve diğer giderler için 100.000 TL özel faiz oranlı banka kredisi kullanılacak veya peşin ödenecektir

Arsanın toplam bedeli 1.150.000 USD'dir

İnşaat süresi iki yıldır

YEŞİL DOĞA EVLERİNE KAYIT YAPTIRMAK VE DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

İLETİŞİM: 0506 692 75 10  -  0533 457 88 40  -  0266 324 41 86

www.yesildenize.org

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Motoru yanan araç perte çıktı

Motoru yanan araç perte çıktı