21 Ocak 2019 Pazartesi

Semt Kocaeli'nin örnek dairesi büyüledi

Semt Kocaeli'nin örnek dairesi büyüledi

Pekdemir İnşaat’ın rüya projesi olan 'Semt Kocaeli'nin örnek dairelerinin tanıtımı yapılırken, 5+1 bahçe dubleksi adeta görenleri büyüledi

13 Aralık 2017 Çarşamba 18:23 Emlak

Pekdemir İnşaat tarafından Semt Kocaeli projesi kapsamında yapılan villa konforu sunan 5+1 bahçeli dubleks evlerin tanıtımı yapıldı. Ulusal Mimarlık Ödülü sahibi Mimar Cem Sorguç’un yalın tasarımıyla öne çıkan Semt Kocaeli’nde villa konforu sunan 5+1 bahçe dubleksler doğayla bütünleşen özel peyzaj bahçeleri, her metrekaresi işlevsel kat planı ve inşaat kaliteleri ile beğeni topluyor. Toplam 280 daireden oluşan Semt Kocaeli Projesi aynı zamanda konutta lüks anlayışını farklılaştıran yalın ve prestijli tarzıyla fark yaratıyor. Pekdemir İnşaat’ın, Semt Kocaeli Satış Ofisi’nin yanında inşa ettiği örnek bahçe dubleksi daire, seçkin markaların konsept ürünlerinden oluşan dekorasyon tasarımıyla da, projede müstakil bir yaşam düşleyenlerin hayallerine ışık tutuyor. Semt Kocaeli’de, 6’şar katlı 15 bloğun neredeyse tamamında, günde aralıksız 18-20 saate ulaşan çalışma hızıyla katlar yükselirken, Nisan ayındaki lansmanla başlayan daire satışları, cazip ödeme koşullarıyla devam ediyor.

BEKLENTİLERİ KARŞILIYOR

Müşterilerinin Semt Kocaeli’nin ayrıcalıklı yaşam tarzına dokunarak hissedebilmesini sağlamak için, projenin bütününde olduğu gibi, örnek dairede de Pekdemir kalitesinin her ayrıntıya yansıtıldığını vurgulayan Pekdemir İnşaat Genel Müdürü Mert Pekdemir, “Özel peyzajlı bahçelere sahip 3+1 ve 5+1 dublekslerimiz, alçak katlı bloklarda, bölgenin doğasını müstakil bir yaşama dönüştüren konseptleriyle, ancak villa projelerinde yanıt bulabilecek beklentileri karşılıyor. Satın alırken ve yaşarken, daire maliyetleriyle sahip olunabilecek bu konfor ve ayrıcalığı, müşterilerimize daha iyi yaşatabilmek için, örnek dairemizi 5+1 bahçe dubleksi olarak hazırlayıp onlara sunduk” dedi.

30 AY SIFIR FAİZ SEÇENEĞİ

Pekdemir inşaat, Semt Kocaeli Projesi’nde örnek daireyi, müşterilerine cazip yeni kredili ödeme kampanyası ile sunuyor. Pekdemir İnşaat, Semt Kocaeli projesinden banka kredisi ile daire satın almak isteyenler için, yüzde 1 peşinat ve aylık yüzde 0,95 gibi piyasanın altında faiz olanağı sağlıyor. Pekdemir İnşaat, banka kredili satışlarda ayrıca 30 ay sıfır faiz seçeneği de sunuyor. İnşaatı 22 ayda tamamlanarak, 2019 yılı Mart ayından itibaren dairelerin sahiplerine teslim edileceği Semt Kocaeli Projesi’nde, 2+1 ve 3+1 ara kat daire seçeneklerinin yanı sıra, 3+1 ve 5+1 bahçe dubleksi alternatieri yer alıyor. Şehir merkezine 10 dakika, Yahya Kaptan’a 4 dakika mesafedeki Çayırköy’de 34 bin metrekarelik arazi üzerinde yer alan proje, Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü ile Kocaeli’nin 3. köprü ve havalimanı bağlantısına sadece 1,5-2 km uzaklıkta bulunuyor.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Arakan’daki insanlık dramı fotoğraf karelerinde

Arakan’daki insanlık dramı fotoğraf karelerinde