19 Haziran 2018 Salı

  • 4,710 TL
  • 5,480 TL
  • 195,00 TL
  • 93.043

Akademi Hastanesi, Down sendromluları unutmadı

Akademi Hastanesi, Down sendromluları unutmadı

Kentimizin önemli sağlık kuruluşlarından biri olan Akademi Hastanesi, Down Sendromlu meleklerimizi unutmadı

24 Mart 2017 Cuma 18:40 Sağlık

Kentimizin öncü sağlık kuruluşlarından Akademi Hastanesi, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü kapsamında hayatımıza renk katan Down Sendromluları unutmadı ve onlar için hem eğlenceli hem de faydalı bir etkinliğe imza attı. Etkinliğe hastane hekimleri başta olmak üzere, Gölcük Down Sendromlular Derneği Başkanı Belgin Abanoz Rumelioğlu, hastane personeli, Down Sendromlu melekler ve yakınları katılım sağladı.

KARDİYOLOJİ MUAYENESİ

Katılımcıların oldukça keyifli vakit geçirdiği gözlenirken, etkinlik kapsamında aynı zamanda ücretsiz Kardiyoloji muayenesi de gerçekleştirildi. Ayrıca katılımcılara ve ailelerine down sendromu ile ilgili bilinmesi gerekenler başta olmak üzere, Down Sendromuna farkındalık yaratmak amacıyla önemli konu başlıklarını içeren broşürler de dağıtıldı.

UZM. DR. JAM: İYİ Kİ VARLAR

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Akademi Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Farzin Jam, “Down Sendromu farkındalık günü kapsamında yetkililerimiz dünyanın en temiz yürekli insanlarını hastanemize davet ettiler ve hep birlikte onların hayatımızda ki yerini bir kez daha idrak ettik. Onlar çok özel varlıklar her şeyden önce bizlere insan olmanın önemini ve insanlığa karşı sevgi hissetmenin ne demek olduğunu öğretiyorlar. İyi ki varlar, iyi ki hayatımızdalar” dedi.

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

ANKET

SONRAKİ HABER

4 yaşındaki çocuğun ateşle oyunu yangın çıkardı

4 yaşındaki çocuğun ateşle oyunu yangın çıkardı