19 Eylül 2020 Cumartesi

Başiskele’nin parlayan yıldızı; Mamik Life

Başiskele’nin parlayan yıldızı; Mamik Life

Kentimizin önemli inşaat firmalarından Mamikler İnşaat, Yuvacık Tınaztepe bölgesinde yaptığı Mamik Life projesiyle muhteşem bir yaşam alanı imkanı sunuyor.  Projelerine gösterilen ilgiden oldukça memnun olduklarını belirten Mamikler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Mamik, yakında büyük bir projeye daha başlayacaklarını duyurdu

30 Ağustos 2017 Çarşamba 17:18 Emlak

Kentimizin önemli inşaat firmalarından Mamikler İnşaat, Yuvacık Tınaztepe bölgesinde yaptığı Mamik Life projesiyle muhteşem bir yaşam alanı imkanı sunuyor. Başiskele’nin eşsiz doğası ve temiz havasında yaşamak isteyenlerin tercih ettiği Mamik Life konutlarının satışı neredeyse tükenmek üzere. Kocaeli halkının kendilerine olan güvenine teşekkür eden Mamikler İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Mamik, yakında büyük bir projeye daha başlayacaklarının da müjdesini verdi.

ARAÇLAR İÇİN KAPALI OTOPARK

Mamik Life projesinin, Başiskele Tınaztepe Yeşilyurt Mahallesi, Galip Erenoğlu Caddesi bölgesinde hayat bulduğunu belirten Haluk Mamik şunları söyledi: “Mamik Life, TED Koleji’nin hemen karşısında. Sitemiz toplam 72 daire ve 3 villadan oluşuyor. Ayrıca altın 13 dükkan bulunuyor. Artı sitemizde açık havuz, aqua park, kapalı havuz, hamam, fitness, çocuk oyun alanları, aklınıza ne geliyorsa var. Artı bizim sitemizim şöyle bir özelliği daha var; araçlar site içinde değil, tamamen kapalı otoparka giriyor. Bu sitemizde her daireye birer araçlık kapalı otopark yapıyoruz. Araçlar kapalı otoparka girecek ve ev sahiplerimiz asansörle evlerine çıkacak.”

MERKEZE ÇOK YAKIN

Mamik Life projesinin toplam 13 dönüm arazi üzerine tasarlandığını belirten Mamik, “Konutlarımız, 1+1, az sayıda 2+1, 3+1 ve ağırlık olarak 4+1 şeklinde. Artı 3 tane de villamız bulunuyor. Mamik Life Sitesi, İzmit merkezden, örneğin Kuyumcular Çarşısı’ndan 12 kilometre uzaklıkta. Güzergah olarak oldukça rahat bir güzergah. Bu güzergahta trafik sorunu yaşamıyorsunuz. Sitemiz, deniz seviyesinin 600-700 metre üstünde kalıyor. Hava temizliği açısından oldukça iyi. Çünkü arka tarafı Yuvacık Barajı, dağlar ve Kartepe… Alan olarak İzmit’e göre yeşil bir alan.”dedi.

İLGİDEN ÇOK MEMMUNUZ

Haluk Mamik şöyle devam etti: ‘’Genelde inşaatlarımızı Başiskele, Yeniköy bölgesinde yapıyoruz. Buralarda yine devam edeceğiz. Çünkü şimdiden yerlerini satın aldık. Şu anki mevcut olan Mamik Life 2018 Ağustos ayında bitmiş olacak. Yani toplam 16-17 ayda bitmiş olacak. Satışlarımızdan memnunuz. Bizi İzmit’te bilen müşterilerimiz ciddi ilgi gösterdi. Bizi bilenler, nasıl iş yaptığımızı, kalitemizi, güvenilirliğimizi bilenler zaten bize geliyor. Elhamdulillah daha projeye başlamadan yüzde 50, yüzde 60’ını topraktan sattık. Şu an ise bu yüzde 70, yüzde 80’e ulaştı. Şu anda az sayıda dairemiz ve dükkanımız kaldı. Bunları da kısa zamanda inşallah satıp bitireceğiz.’’

BÜYÜK PROJE YOLDA

Aynı bölgede çok büyük bir projeyle devam edeceklerini de duyuran Mamik son olarak şunları söyledi: “Yine aynı bölgede Tınaztepe’de Orka Life 2’ye Allah izin verirse başlayacağız. Bu projemiz de 80 dönüm üzerine projelendirilecek. Şuan satış ofisi kuruldu, hazırlıklar yapılıyor. Orka Life 2’yi Turgut Torunoğulları ve Erdal Torunoğulları’nın sahibi olduğu firma ile birlikte yapacağız. Bu kişiler benim dayımın çocukları. Dünya çapında büyük bir firma. Onları biz davet ettik. Sağolsunlar bizi kırmadılar, geldiler. Orka 1’i de birlikte yapmıştık. Şimdi Orka Life 2 ile Allah izin verirse, Marmara’nın, Kocaeli’nin en büyük sitesini yapacağız.

TAMAMEN MANZARAYA HAKİM

Kocaeli halkının hizmetine sunacağız. Yeri gerçekten çok güzel bir yer. Sağı, solu, önü, arkası kapanmayacak bir yer. Tamamen manzaraya hakim bir yer. Bu projemizi de inşallah birkaç ay sonra tanıtacağız ve satışına başlayacağız. Bölgede başka projelerimiz de va var. Bir de ayrıca biz Mamikler olarak yine Başiskele bölgesinde bir özel okul inşaatı yapacağız. Bu okul da bölgenin gözde okullarından biri olacak.”

İletişim Bilgileri

Galip Erenoğlu Cd. No:17 Yeşilyurt Mahallesi, 41190 Başiskele / KOCAELİ

0262 324 40 88

0532 052 42 29

info@mamikler.com

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER

ÇOK OKUNANLAR

SONRAKİ HABER

Arakanlılar için Fevziye'de gıyabi cenaze namazı kılındı

Arakanlılar için Fevziye'de gıyabi cenaze namazı kılındı